Airthings Renew õhupuhasti aitab kodus meeldiva õhkkonna luua

Airthings on tuntud oma targa kodu seadmete poolest, mis aitavad siseõhu kvaliteedil silma peal hoida. Nüüd on nende toodete valikusse lisandunud ka uus õhupuhasti.

Renew nime kandev seade on Skandinaavia stiilis minimalistliku kujundusega, korpus on tehtud plastist ning küljed kaetud tekstiiliga. Õhupuhastit saab kasutada nii püstises kui ka pikali asendis.

Seade tagab maksimaalse efektiivsuse ja sobib kasutamiseks igasuguses ruumis kuni suuruseni 49 m2. Ruumi õhu puhastamiseks kulub õhupuhastil umbes 30 minutit.

Tänu ülivaiksele režiimile (23 dB) sobib see ka magamistuppa. Auto-režiimis oskab õhupuhasti aga ise tugevust reguleerida vastavalt ümbritseva õhu kvaliteedile.

Renew kasutab neljaastmelist filtreerimist, tänu millele on tagatud puhtam õhk. Esimeseks kihiks on külgedel olevad tekstiilkatted, mis võtavad kinni suuremad lenduvad osakesed.

Selle taga on eraldi filter, mis saab jagu tolmust ning mida on võimalik eemaldada ja pesta. Kolmandaks kihiks on HEPA-13 filter, mis püüab kinni 99,97 protsenti kõigist osakestest, mille suurus on 0,3 mikronit. Seadme keskelt leiab aga aktiivsöefiltri, mis võitleb edukalt ebameeldivate lõhnade vastu.

Renew õhupuhastit saab juhtida nii füüsilistest nuppudest otse paneelilt kui ka Airthingsi rakenduse kaudu.

Seadmele pääseb ligi wifi-võrgust nii kodus olles kui ka eemalt. Lisaks sisse- ja väljalülitamisele on võimalik vahetada töörežiime, vaadata hetke õhukvaliteeti ning saada sellest ülevaade ka pikema kasutusaja jooksul.

Renew õhupuhasti kohta saad lähemalt lugeda Airthingsi kodulehelt. Ostusoovi korral pöördu aga Miterassa e-poodi või esindusse.