Alpine Muffy kõrvaklapid pakuvad lastele tõhusat kuulmiskaitset

Lapsega väga mürarikkas keskkonnas viibides võib see pikema aja jooksul tema kõrvakuulmisele kahju teha. Selle vältimiseks on Alpine turule toonud spetsiaalsed Muffy nimelised kõrvaklapid, mis seda muret lahendada aitavad.

Alpine Muffy kõrvaklapid ei mängi muusikat vaid aitavad lastel mürarikkas keskkonnas vaikust säilitada. Pidevalt lärmakas keskkonnas viibine võib lastel tekitada keskendumishäireid, stressi ning magamisraskusi põhjustada. Just selle tarbeks ongi hea lapse kuulmist nende kõrvaklappidega kaitsta.

Alpine Muffy klappe saab kasutada kärarikkas keskkonnas, näiteks kontsertil, ilutulestikku vaadates või mõnel motovõistlusel käimiseks. Samuti sobivad need puhkudeks, kui lapsele on lihtsalt vaikust tarvis ning aitavad seeläbi paremini keskenduda.

Üle pea käivad klapid on mõeldud 5-16 aastastele lastele ning tänu tervet kõrva katvale klapiosale pakuvad efektiivset müra summutust. Muffy klapid vähendavad müra kuni 25 dB ulatuses.

Klapid ise on valmistatud vastupidavast plastikust ning riidest, mida on kerge puhastada. Üle pea käivat osa saab iga pea järgi mugavalt parajaks reguleerida. Kõrvaosa katvad klapid ja peatoe osa on kaetud pehme riidega, mis teeb ka pikema perioodi jooksul kandmise lihtsaks.

Saadaval on neli erinevat värvitooni, mille vahel valida – roosa, kollane, heleroheline ja tumeroheline. Lisaks on komplektis ka mugav kandekott, milles klappe hoiustada ja kaasa võtta.

Kuulmiskaitset pakkuvate klappidega saad kohapeal tutvuda Miterassa salongides. Ostu sooritamiseks külastada aga nende e-poodi.