Bang & Olufsen BeoSound 2: elegantne kodukõlar, mis sobib igale poole

Bang & Olufseni valikust leiab suure hulga erilise kujundusega kõlareid, mis kvaliteetse heli edastamise juures toimivad ka silmapaistvate kujunduselementidena. Elegantse välimusega BeoSound 2 kuulub samasse kategooriasse.

Mitte lihtsalt kena välimus

Detailselt läbi mõeldud kujundus on olnud Bang & Olufseni toodete tunnuseks läbi aegade ning selles osas pole ka BeoSound 2 erandiks. Ülimalt vastupidav alumiiniumist korpus on ühelt poolt praktiline ja teiselt poolt sobib tänu efektsele disainile kaunistama igat ruumi.

Ajatu disainiga korpuse sisse on peidetud eraldi kõlarielemendid kõrgete, keskmiste ja madalate helide edastamiseks, lisaks leiab sealt viis võimendit. Kõik see kokku lubab muusikat nautida täiel rinnal, kusjuures ühe kõlariga saab ülimalt kvaliteetse heliga täita vabalt kuni 60-ruutmeetrise ruumi.

Koonusekujulise korpuse juures kasutatud Acoustic Lens tehnoloogia suunab heli ühtemoodi võimsalt igas ilmakaares kõlari ümber. Active RoomSense oskab aga kõlari paigutuse järgi optimeerida heli nii, et see oleks alati selge ja puhas. Nii saad alati nautida sisu just selliselt, nagu artist on soovinud.

Nutikad lisafunktsioonid

Kõlari pealt leiab minimalistliku kujundusega juhtpaneeli. Efektsust lisab lähedussensor, mis äratab juhtnuppude taustavalgustuse, kui oled kõlarile piisavalt lähedal.

BeoSound 2 kõlar töötab nii Bluetoothi kui ka WiFiga, mis vähendab vajalike ühenduskaablite arvu. Nii saad põrandad ja riiulipealsed kenasti juhtmevabana hoida. Soovi korral saab kaks kõlarit ka omavahel ühendada ning stereoheli kuulata.

Apple AirPlay ja Chromecasti tugi võimaldavad kõlari murevabalt ja kiirelt nutiseadmega ühendada ja muusikat otse näiteks läbi Spotify ja Tidali kuulata. Heli seadistamine käib mugavalt Bang & Olufseni rakenduse kaudu.

Kõlar on saadaval kolmes värvitoonis: kuldse, hõbedase ja antratsiitmustana. Kõigi mudelitega saab tutvust teha Miterassa e-poes. Muuseas, kuldne ja hõbedane versioon on hetkel saadaval väga soodsa hinnaga!