Bang & Olufsen BeoSound Theatre: üliluksuslik ribakõlar pakub nii silmailu kui ka helielamust

BeoSound Theatre ribakõlar edastab ühtviisi nauditavalt nii muusikat kui ka teleriheli. See on tõeline disaini meistriteos, mis pakub tipptasemel helikvaliteeti ja samas ka silmailu.

Unikaalse BeoSound Theatre kõlari kujundus on inspiratsiooni saanud laevakiilust. Materjalidena on kasutatud naturaalset tammepuitu ja parima kvaliteediga alumiiniumit – tulemuseks on ajatu ja vastupidav sisustuselement, mis sobib igasse ruumi.

BeoSound Theatre ribakõlarit saab kasutada nii eraldiseisvana kui ka koos Bang & Olufseni OLED-teleriga, olgu see 55-tolline, 65-tolline või 77-tolline – läbimõeldud kujundus vormib kõlari ja teleri tervikuks.

Vastavalt teleri suurusele on võimalik kõlarit külgedelt pikendada nii, et need ulatuksid täpselt teleri servadeni. Samas saab kõlari-teleri komplektiga kombineerida ka toejala, mis on kujundatud selliselt, et varjab kõik kaablid.

Suurt tähelepanu on pööratud ribakõlari põhitööle ehk heli esitusele. Parima ruumilise heli tekitamiseks on BeoSound Theatre korpuses 12 spetsiaalset kõlarielementi. Tänu neile on selgelt kuulda nii kõrged kui ka keskmised sagedused. Võimsad madalad helid lisavad sügavust täiusliku helipildi saavutamiseks.

Kõlari ühendamine teleriga (k.a teiste tootjate mudelitega) on tänu HDMI eARC ühendusele väga lihtne. Nutiseadmest heli esitamiseks on kõlaril Bluetooth-ühendus, lisaks mugavaks ja kiireks ühendamiseks ka Chromecast ja Apple Air Play 2 tugi. BeoSound Theatre ribakõlariga saab ühendada ka teisi kõlareid.

Kui sa pole kindel, kuhu ja kuidas BeoSound Theatre ribakõlar kodusesse interjööri paigutada, siis kasuta Bang & Olufseni AR Experience nutirakendust – seal saad kõlarit virtuaalselt oma koju sobitada, et sellele parim asukoht leida.

Samuti on võimalik valida, millist tooni kõlar sinu kodusesse interjööri kõige paremini sobib – alumiiniumi- ja puidutooni kombinatsioone saad katsetada Bang & Olufseni kodulehel. Ostusoovi korral suundu Miterassa e-poodi, kus on valikus kas ainult ribakõlar või komplekt koos teleriga.