Beosound A1 kõlar: väljast väike, seest suur

Mis võiks olla parem kõlarist, mis mõõtmetelt väike ja kaalult kerge, kuid muusikat esitab nagu kordades suurem ametivend! Just niisugune kõlar on Bang & Olufseni Beosound A1.

2. generatsiooni kõlar kannab edasi kõiki Bang & Olufsenile omaseid väärtusi – ühtmoodi suurt tähelepanu on pööratud nii disainile kui ka heli kvaliteedile. Esimese tõestuseks on minimalistlik alumiiniumist korpus, mille perforeeritud pealmine osa toimib nii efektse kujunduselemendina kui ka kõlarikattena. Ja tänu ümmargusele kujule levib heli ümberringi kaugemale.

Hoolimata väiksusest, edastab see kõlar väga detailset heli, tuues välja ka võimsa bassi. Selleks on kõlari sees eraldi kaks elementi ning sama palju võimendeid. Koguvõimsuseks on 60 vatti, et täita muusikaga muretult kogu tuba või väljas suurem ala.

Beosound A1 kõlarit saab edukalt kasutada ka kõnede tegemiseks – seadmel on kolm mikrofoni, et kõne kostaks selgelt ja detailselt. Sujuvaks ning kiireks ühendamiseks on kasutusel wifi 5.1 ja Google Fast Pair tehnoloogia. Häälkäsklusi saab aga mugavalt jagada Alexa assistendi kaudu.

Juhtmevaba kõlari puhul on oluline ka aku vastupidavus. A1 selles osas hätta ei jäta – aku kestab ühe laadimiskorraga kuni 18 tundi. Niisiis saad lemmikmuusikat kuulata terve päeva ja kauemgi.

Kõlari enda vastupidavuse nii rannas kui ka vihmas tagab IP67 taseme tolmu- ja veekindlus. Mugavaks käes kandmiseks on olemas aga spetsiaalne nahast kanderihm.

Beosound A1 kõlar on lisaks klassikalisele tumedale ja heledale värvitoonile saadaval ka rohelise, roosa, kuldse ja mitmevärvilise viimistlusega. Endale meelepärase kõlari leiad Miterassa e-poest, kui aga soovid kõlari enda kohta rohkem teada saada, külasta Bang & Olufseni kodulehte.