Koos on soodsam – Sonose kodukinokomplektid nüüd saadaval hea hinnaga

Sonose valikust leiab suuri ja väikeseid juhtmevabasid kõlareid, bassielemente ja ribakõlareid. Neid kõiki saab ühtsesse võrku ühendada ja niimoodi pikema aja jooksul endale korraliku süsteemi kokku panna. Praegu on aga hea võimalus soetada juba valmis komplekteeritud kodukinokomplekte, sest need on saadaval soodsama hinnaga kui kõik osad eraldi ostes.

Kõige odavama komplekti saab hetkel kätte tavahinnast 160 eurot soodsamalt. Sinna kuulub Ray ribakõlar ja Sub Mini bassikõlar. Kui alles plaanid Sonose süsteemile üle minna, siis on see heaks alguspunktiks.

Ray kõlar on kompaktne ning selle ühendamine teleriga käib kiirelt ja lihtsalt. Sonosele omaselt pakub see vähese raha eest väga head kvaliteeti ning on kenasti kasutatav ka iseseisvalt. Sub Mini annab väga palju juurde bassiosakonnas, tuues kõige madalamadki helid detailselt välja.

Veidi kallim on komplekt, kus Ray ribakõlari asemel saab kaasa mudeli Beam. Kui Ray kõlari ühendamiseks teleriga kasutatakse optilist kaablit, siis Beami saab ühendada HDMI kaudu. Samuti on siin rohkem kõlarielemente, mis muudavad kuulamiskogemuse rikkalikumaks, seda enam et Beam edastab ka madala helitugevuse juures nii muusikat kui filmiheli detailselt. Selle komplekti müügihind on hetkel 250 eurot tavapärasest soodsam.

Ruumilisema heli nautimiseks sobib hästi komplekt, kus on Beami ribakõlar, Sub Mini bassikõlar ja ka veel kaks One SL juhtmevaba kõlarit. Neid saab kasutada tagakõlaritena, et täita muusikaga kogu ruum sinu ümber.

Tõelistele heligurmaanidele on Sonosel pakkuda Arc ribakõlari ja Sub bassikõlari komplekt. Arc pakub tipptaset ning on varustatud eHDMI ühendusega ning edastab helisid Dolby Atmos ruumilise heli standardiga. Sub Mini suurem vend Sub lubab aga bassihelidest võtta maksimumi, tuues esile pisimadki detailid.

Ka sellele komplektile on võimalik juurde osta kaks One SL juhtmevaba kõlarit, mis kuulamiselamuse veelgi kaasahaaravamaks muudavad. Kui ribakõlari ja bassikõlari komplekti saab praegu kätte tavahinnast 350 eurot soodsamalt, siis koos One SL kõlaritega on komplekti hind lausa 450 eurot odavam.

Kõiki Sonose kõlareid saab juhtida tootja nutirakenduse kaudu, mis on eriti lihtne, ning kasutada nii ühe süsteemina kui ka eraldi, nagu parasjagu soovi on. Rakenduse kaudu saab oma äranägemise järgi sättida ka heli ning ühendada kõlarid voogedastusteenustega.

Kõigi kodukinokomplektidega saad tutvuda Miterassa e-poes. Pead aga kiirustama, sest kampaania kestab kuni 29. oktoobrini.