Millised kõrvaklapid valida reisimiseks?

Reisimine on pärast pandeemiaaega aina suuremat populaarsust kogumas. Parimaks teekaaslaseks pikal teel on kõrvaklapid, et saaksid oma lemmikmuusikat nautida või ennast ümbritsevast keskkonnast välja lülitada. Kui oled uue paari otsinguil, siis milliseid tasuks kaaluda?

Sony WH-1000XM5

Kui otsid klappe, mis pakuvad nii head heli kui ka efektiivset mürasummutust, siis Sony uusimad üle pea käivad WH-1000XM5 klapid on väga hea valik.

Sisseehitatud mikrofoni abil saab teha telefonikõnesid, mille kvaliteedi muudab selgeks ja detailseks Sony Voice Pickup tehnoloogia. Lisaks saab klappe ühendada kahe erineva Bluetooth-seadmega korraga.

Sony on klappide jaoks loonud ka rakenduse Headphones Connect, mille abil saab väga palju seadistusi muuta, heli oma maitse järgi sättida ning mürasummutust kohendada.

Klappidega on kaasas spetsiaalne kandekott, kus neid turvaliselt hoiustada, ning kuni 40 tundi kestev aku peab vastu ka väga pikkadel lendudel.

Bang & Olufsen Beoplay H95

Ka Bang & Olufseni valikust leiab väga kvaliteetsed üle pea käivad kõrvaklapid, mis paistavad silma mürasummutuse ning kvaliteetse heli poolest.

Kvaliteetse viimistlusega klapid on peas mugavad, ka pikemat aega, ning nende aku peab ühe laadimiskorraga vastu kuni 38 tundi.

BeoPlay H95 klappide kaasaskandmiseks on olemas alumiiniumist hoiukarp, aga tänu kokkukäivale disainile võib need ka niisama kotti pista.

Bose QuietComfort Ultra

Bose paistab samuti silma väga hea mürasummutustehnoloogia poolest, mida on kasutatud juba mitme põlvkonna klappidel. Ka QuietConfort Ultra pole siin erand.

Mürasummutuse tugevust saab seadistada kolmel eri tasemel ning adaptiivne nelja mikrofoni süsteem tagab rääkides alati puhta heli.

Aku kestuseks on kuni 24 tundi, kiirlaadimine annab kuulamisaega 3 tundi juurde kõigest 15 minutiga. Komplektis on ka mugav kandekott, kus klappe hoiustada.

Apple AirPods Pro 2

Kes eelistab üle pea käivatele klappidele kõrvasiseseid, neile pakub head alternatiivi Apple. AirPods Pro 2 mudel paistab silma täpse heliesitusega, kuid on väikeste klappide kohta ka väga hea mürasummutusega.

Ühe laadimisega saab muusikat kuulata kuni 6 tundi, millele laadimiskarp lisab omakorda 30 tundi. Laadida saab neid nii juhtmega kui ka juhtmevabalt.

Sennheiser Momentum Ture Wireless 4

Sennheiseri uusimate kõrvasiseste klappide kvaliteetse heli taga on viimase sõna tehnoloogiad.

Momentum True Wireless 4 kasutab uusimat Bluetooth 5.4 standardit, mis tagab katkematu ühenduse, ning neil on LE Audio ja Auracast tugi. Heli reguleerimiseks on väga palju erinevaid seadistusi ning mürasummutus on samuti olemas.

Ergonoomilise kujundusega klappe saab järjest kasutada kuni 7,5 tundi ning laadimiskarbiga saab seda pikendada 30 tunnini. Kuue mikrofoniga süsteem võimaldab teha selge heliga kõnesid.