Netatmo seadmetega saad jälgida kodust sisekliimat ning väliseid ilmaolusid korraga

Aina enam on turul nutikaid seadmeid, mis aitavad kodust siseõhu kvaliteeti jälgida ning vastavalt vajadusele seda kohendada. Miterassa tootevalikust leiad Netatmo nutikad andurid, mis lisaks siseõhule annavad ülevaate ka välistest ilmaoludest.

Netatmo on hea abimees neile, kes soovivad ülevaadet kodusest siseõhust, aga ka väliseid tingimusi mõõta, et ilmaoludeks paremini valmistuda. Nutika ilmajaama ja siseõhu kvaliteedi andurid on pakitud stiilsesse metallist korpusesse ning on piisavalt kompaktsed, et neid saaks igale poole paigutada.

Kahest seadmest koosnev komplekt pakub mitmeid funktsioone. Siseanduri abil on võimalik jälgida temperatuuri, õhuniiskust, CO2 ja mürataset. Välikeskkonnaandur annab ülevaate lisaks õhutemperatuurile ja õhuniiskusele ka õhukvaliteedist, õhurõhust ning pakub seitsme päeva ilmaennustust. Silindrikujuliselt seadmelt leiad valgusriba, mis erinevaid värvitoone kuvades hõlbustab CO2 taseme jälgimist.

Seadmete paigaldamine käib lihtsalt ning nende kogutud andmeid aitab mugavalt jälgida nutirakendus, mis on saadaval nii Androidil kui ka iOS platvormil. Samuti saab seda ühendada Google’i ja Apple’i nutika kodu võrgustikku ning tänu sellele ka häälassistentide abil juhtida.

Rakendus annab hea ülevaate nii sise- kui ka väliskeskkonnas toimuvast, võimaldab analüüsida erinevaid näitajaid ning talletab aja jooksul kogutud statistikat. Lisaks sellele aitab ilmajaam paremini päevaseid toiminguid planeerida, saates ilmaolude kohta teavitusi.

Veelgi täpsemat infot annab spetsiaalne lisamoodul, mis mõõdab reaalajas tuule kiirust ja suunda. Toimib see koos põhiseadmega ning edastab samuti andmeid ja teavitusi nutirakenduse kaudu.

Nii ilmajaamast ja siseõhu kvaliteeti mõõtvast seadmest koosnev komplekt kui ka eraldiseisev tuuleandur on saadaval Miterassa e-poes ning salongides. Täpsemalt saab seadmete kohta uurida Netatmo kodulehel.