Soeta Beosound Explore juhtmevaba kõlar efektse Ferrari välimusega

Kui oled tüdinenud igavatest värvidest või oled tulihingeline sportautode fänn, siis leiad Bang & Olufseni Beosound Explore kõlarite värvivalikust eksklusiivse Ferrari-punase tooni. Miks mitte üllatada oma autofännist sõpra või kaasat tähtpäeva puhul unikaalse kingitusega?

Beosound Explore Ferrari Edition pakub nüansirikast helipilti ning detailideni läbimõeldud disaini, nagu Bang & Olufsenile omane. See kõlar pole häälestatud esitama mitte kõige valjemat, vaid kõige paremat heli. Kahe kõlarielemendi ja võimendi kombinatsioon annab kasutaja käsutusse selge heli, kuid lisab sinna juurde ka parajalt bassi, et helipilt oleks kenasti tasakaalus.

Kõlari kujundus ning konstruktsioon on loodud vastupidavust silmas pidades. Tegu on esimese kõlariga turul, mille korpus on valmistatud II klassi anodeeritud alumiiniumist. Võrreldes tavapäraselt töödeldud alumiiniumiga on Explore kõlari kriimustus- ja kulumiskindlus seepärast oluliselt parem.

Tänu kompaktsele kujule saab kõlari mugavalt kaasa võtta nii reisile kui ka matkale. Seljakoti külge kinnitamiseks on olemas eraldi garabiinihaak ning käe otsas hoidmiseks mugav kanderihm. Vee- ja tolmukindlus annab turvatunde, et kõlar töötab, igas olukorras.

Bluetooth 5.2 standard võimaldab katkestusteta oma lemmikmuusikat nautida nii rannas kui ka lõkketule ääres. Lisaks on Explore kõlaritel olemas spetsiaalne funktsioon, et saaks kaks kõlarit omavahel ühendada ning heli ruumiliselt nautida.

Beosound Explore pakub muuhulgas üht oma klassi vastupidavamat akut – selle toitel saab muusikat kuulata kuni 27 tundi. Niisiis pole pikemal matkalgi tarvis laadimise pärast muret tunda.

Tule ja vaata see Ferrari värvides tulipunane iludus oma silmaga üle Miterassa salongides või uuri lähemalt Bang & Olufseni kodulehelt. Ostusoovi korral saad külastada lisaks esinduskauplustele ka e-poodi.