Sonos tutvustas maailmale oma esimesi kõrvaklappe

Kvaliteetsete kõlarite poolest palju tuntust kogunud Sonose bränd sisenes uude tootekategooriasse ning avalikustas oma esimesed kõrvaklapid. Minimalistliku kujundusega Sonos Ace nime kandvad klapid pakuvad esmaklassilist heli ning maailmatasemel aktiivset mürasummutust.

Klappide stiilne välimus on kokku sobitatud kerge kaaluga (312 grammi), mis võimaldab neid pikalt peas hoida ilma väsimust tundmata. Õhukese profiiliga ja metallist detailidega klapid on mati viimistlusega, mis hoiab pinna näpujälgedest puhtana, ning sobituvad iga stiiliga. Sonose toodetele omaselt on neid võimalik osta kas valges või mustas värvitoonis.

Ace klapiosa katted on tänu magnetitele kergesti eemaldatavad ning kuna vasak ja parem pool on seestpoolt erinevat värvi, saab katte muretult õigele poole kiirelt tagasi panna. Kõrvapealsed pehmendused on kaetud vegannahaga. Klappe saab mugavalt hoiustada kaasasolevas kandekotis.

Sonosele omaselt on suurt rõhku pööratud ka meeldejääva helikogemuse pakkumisele. Spetsiaalselt Ace mudeli jaoks loodud draiverid pakuvad täpset ning selget heli, samuti mitmeid lisavõimalusi.

Eraldi nupu alt saab klapid ühendada Sonose ribakõlariga ning otse nende kaudu teleri heli kuulata ja seda Dolby Atmos formaadis ruumilise helina. Tulevikus jõuab klappidele ka TrueCinema tehnoloogia, mis kaardistab ümbritseva ruumi andmeid, et heli võimalikult täpselt ja realistlikult edastada.

Ühendamiseks kasutavad klapid Bluetooth-tehnoloogiat, seega saab neid kasutada ka oma nutiseadmetega. Mürasummutust saab kiirelt sisse ja välja lülitada, vastavalt vajadusele. Ühe laadimisega kestavad Sonos Ace klapid kuni 30 tundi, USB-C-kaabliga laadides saab vaid kolme minutiga juurde kuni kolm tundi kuulamisaega.

Sonos Ace kõrvaklapid on Eestis saadaval alates 5. juunist mustas ja valges värvitoonis, müügihinnaks on neil 499 eurot. Ostusoovi korral hoia kindlasti silma peal Miterassa e-poel, kuhu kõrvaklapid jõuavad eelmüüki 28. mail.