Ülihea pakkumine Bang & Olufseni kodukinosüsteemile ja <i>multiroom</i>-kõlaritele

Bang & Olufsen on tuntud ülikvaliteetse koostekvaliteedi ning tipptasemel heli poolest. Nüüd on kõigil huvilistel võimalus see Premium-klassi heli ka oma koju tuua, sest kõlarikomplektidele ja kodukinosüsteemile on saadaval väga magusad pakkumised.

Koduse helisüsteemi parandamist on kõige mõistlikum alustada kõlaritest. Bang & Olufseni valikust leiab selle tarbeks ülimalt kvaliteetse heliga Beolab 18 ja BeoLab 28 kõlaripaari. Madalate helide edastuse eest hoolitseb aga Beolab 19 bassikõlar.

Beolab 18

Luksuliku välimusega ainulaadsed põrandakõlarid tekitavad tunde, justkui viibiksid muusika sees. Hoolikalt valitud kõlarielemendid tagavad, et helipilt oleks alati nauditav ning tasakaalus nii madalate kui ka kõrgete sageduste juures.

Stiilse välimusega Beolab 19 pakub aga enneolematut võimsust bassihelide esitamisel. Pilkupüüdva kesta sisse on peidetud kaks 160-vatist kõlarielementi, mis pakuvad täiendust kogu kõlarikomplekile.

Unikaalse omadusena pakub Bang & Olufsen oma seadmete välimuse värskendamiseks erinevate värvilahenduste ja materjalidega paneele, et sobitada neid interjööri ning hiljem juurde soetada.

Mis veelgi parem – kui soetad hetkel käimas oleva kampaania raames nii Beolab 18 põrandakõlarite komplekti kui ka Beolab 19 bassikõlari, saad kingituseks kaasa Bang & Olufsen Beosound Core multiroom-seadme. Selle abil on võimalik kõik kodused kõlarid ühendada ühtsesse süsteemi, mida saab juhtida üle koduse internetivõrgu.

Häid pakkumisi on aga Bang & Olufsenil veelgi. Kui ostad Beovision Theatre ribakõlari või Harmony teleri koos Beolab 28 kõlaritega, saad 4500 eurot soodustust komplekti pealt. Kui aga Beolab 18 kõlaripaariga, saad komplekti pealt soodustust 3500 eurot.

Beolab 28

Kui teleri väljavahetamise soovi pole, siis pakub Beosound Theatre ribakõlar ka olemasoleva jaoks ideaalselt lahendust. Koos Beolab 18 või 28 põrandakõlaritega saab tekitada ruumilise heli ning teleri heli täiesti uuele tasemele viia.

Lisades sinna juurde ka Beolab 19 bassikõlari, pakub kodune helisüsteem juba kinokvaliteeti. Mis aga veelgi parem, tänu multiroom’i-võimekusele saad kõlareid soovi ja vajaduse korral ümber paigutada erinevatesse ruumidesse ning valida, millisest kõlarist mida esitada.

Kui ikkagi on soov teler välja vahetada, siis on hea valik Beovision Harmony mudel. 4K resolutsiooniga OLED-paneeli pilt on kristallselge ja detailirohke. Sealjuures saad valida nii 65-, 77- kui 88-tollise ekraani vahel. Lisaks on telerisse sisse ehitatud kõlarid, mis teleri käivitamisel efektselt oma asendisse liiguvad.

Bang & Olufseni kodukinosüsteemi kampaaniaga saad lähemalt tutvuda siin, multiroom-kõlarite pakkumisega tutvuda aga sellel lehel. Kõigi kampaaniatoodetega lähemalt tutvumiseks külasta aga Miterassa e-poodi.