Lõpumüük Soodus Uus

Kauplused

 

Sony Center Rocca

Paldiski mnt 102, Tallinn

E-P 10.00 - 21.00

Tel +372 66 505 66

scrocca@miterassa.ee

Sony Center e-pood

miterassa.ee/sonycenter

Vastame E-P 9.00-21.00

Tel+372 66 505 66

epood@miterassa.ee

Sony Center Endla salong

Endla  16, Tallinn

E-R 09.00-19.00

L    10.00-17.00

P    SULETUD

  Tel +372 66 313 66

scendla@miterassa.ee

 

Bang&Olufsen Endla salong

Endla  16, Tallinn

E-R 09.00-19.00

L    10.00-17.00

P    SULETUD

Tel +372 66 313 66

beotallinn@miterassa.ee 

 

Bose Endla salong

Endla  16, Tallinn

E-R 09.00-19.00

L    10.00-17.00

P    SULETUD

Tel +372 66 313 66

scendla@miterassa.ee 

Meeskond

Sony Centeri meeskond koosneb Sony spetsialistidest, kes on oma ala asjatundjad.
Ükskõik kelle poole otsustad pöörduda, siis asjalik nõu on garanteeritud.

 

Rauno Kuris

Sony spetsialist- müügikonsultant

Žanna Ivanova

Sony spetsialist- müügikonsultant

Kaido Raup

Sony spetsialist- müügikonsultant

Kalle Bronnikov

Sony spetsialist- müügikonsultant

Margus Lasn

Sony spetsialist- müügikonsultant

Marek Krünvald

Sony spetsialist- müügikonsultant

Administratsioon

Tarmo Mering

Müügijuht- hulgi- ja jaemüük
tarmo@miterassa.ee
+372 528 8866

Meelis Kaljurand

Müügijuht- jaemüük
meelis@miterassa.ee
+372 5665 4851

Kadri Metsküll

Jaemüügi- ja turundusjuht
kadri@miterassa.ee
+372 510 9797

Agnes Kullap

Raamatupidaja
agnes@miterassa.ee
+372 6262718

Markko Hulkko

Laojuht
markko@miterassa.ee
+372 534 50262