Lõpumüük Soodus Uus

Miterassa e-pood

Vastame E-R 9.00-19.00 L 10.00-17.00


Tel+372 66 313 66


epood@miterassa.ee

Sony Center Endla

Endla 16, Tallinn

E-R 09.00-19.00

L 10.00-17.00

P SULETUD

Tel +372 66 313 66

scendla@miterassa.ee

UUS! Sony Center

T1 Mall of Tallinn

Peterburi mnt 2, Tallinn

E-P 10.00 - 21.00

Tel +372 66 505 66

sct1@miterassa.ee

UUS! MySound2GO 

T1 Mall of Tallinn

Peterburi mnt 2, Tallinn

E-P 10.00 - 21.00

Tel +372 66 505 66

sct1@miterassa.ee

Bang&Olufsen Endla

Endla 16, Tallinn

E-R 09.00-19.00

L 10.00-17.00

P SULETUD

Tel +372 66 313 66

botallinn@miterassa.ee 

Bose Endla

Endla 16, Tallinn

E-R 09.00-19.00

L 10.00-17.00

P SULETUD

Tel +372 66 313 66

scendla@miterassa.ee 

Meeskond


Sony Centeri meeskond koosneb Sony spetsialistidest, kes on oma ala asjatundjad.

Ükskõik kelle poole otsustad pöörduda, siis asjalik nõu on garanteeritud.


Rauno Kuris

Sony spetsialist- müügikonsultant

Sony Center Endla

rauno@miterassa.ee

+372 66 313 66


Marko Tinnuri

Sony spetsialist- müügikonsultant

Sony Center Endla

marko.tinnuri@miterassa.ee

+372 66 313 66 

Žanna Ivanova

Sony spetsialist- müügikonsultant

Sony Center T1/Endla

zanna@miterassa.ee

+372 66 505 66

Margus Lasn

Sony spetsialist- müügikonsultant

Sony Center T1

margus@miterassa.ee

+372 66 505 66

+372 556 68196

Kalle Bronnikov

Sony spetsialist- müügikonsultant

Sony Center T1

kalle@miterassa.ee

+372 66 505 66

Marek Krünvald

Sony spetsialist- müügikonsultant

Sony Center T1/Endla

marek@miterassa.ee

+372 66 505 66

+372 533 31010

Madis Ilustrumm

Sony spetsialist- müügikonsultant

Sony Center T1

madis@miterassa.ee

+372 66 505 66

Projektimüük

Kaido Raup

Projektimüük- audio ja videolahendused koju ja kontorisse
kaido@miterassa.ee

+372 5303 1839

Administratsioon

Tarmo Mering

Müügijuht- hulgi- ja jaemüük

tarmo@miterassa.ee

+372 528 8866

Meelis Kaljurand

Müügijuht- jaemüük

meelis@miterassa.ee

+372 5665 4851

Kadri Metsküll

Jaemüügi- ja turundusjuht

kadri@miterassa.ee

+372 510 9797

Agnes Kullap

Raamatupidaja

agnes@miterassa.ee

+372 6262718

Markko Hulkko

Laojuht

markko@miterassa.ee

+372 534 50262