Lõpumüük Soodus Uus
image

Sony Center Endla

Endla 16, Tallinn

E-R 09.00-19.00

L SULETUD

P SULETUD

Tel +372 66 313 66

scendla@miterassa.ee 

image

Bang&Olufsen Endla

Endla 16, Tallinn

E-R 09.00-19.00

L SULETUD

P SULETUD

Tel +372 66 313 66

botallinn@miterassa.ee

image

Bose Endla

Endla 16, Tallinn

E-R 09.00-19.00

L SULETUD

P SULETUD

Tel +372 66 313 66

botallinn@miterassa.ee

image

UUS! Sony Center T1 Mall of Tallinn

Peterburi tee 2, Tallinn

E-P 10.00-21.00

tel +372 66 505 66

sct1@miterassa.ee

image

UUS! MySound2Go T1 Mall of Tallinn

Peterburi tee 2, Tallinn

E-P 10.00-21.00

tel +372 66 505 66

sct1@miterassa.ee

Miterassa e-pood

www.miterassa.ee

E-R 9.00-19.00

tel +372 66 313 66


L-P 10.00-21.00

tel +372 66 505 66


epood@miterassa.ee

Meeskond


Sony Centeri meeskond koosneb Sony spetsialistidest, kes on oma ala asjatundjad.

Ükskõik kelle poole otsustad pöörduda, siis asjalik nõu on garanteeritud.


Rauno Kuris

Sony spetsialist- müügikonsultant

Sony Center Endla

rauno@miterassa.ee

+372 66 313 66


Marko Tinnuri

Sony spetsialist- müügikonsultant

Sony Center Endla

marko.tinnuri@miterassa.ee

+372 66 313 66 

Žanna Ivanova

Sony spetsialist- müügikonsultant

Sony Center T1/Endla

zanna@miterassa.ee

+372 66 505 66

Margus Lasn

Sony spetsialist- müügikonsultant

Sony Center T1

margus@miterassa.ee

+372 66 505 66

Kalle Bronnikov

Sony spetsialist- müügikonsultant

Sony Center T1

kalle@miterassa.ee

+372 66 505 66

Marek Krünvald

Sony spetsialist- müügikonsultant

Sony Center T1/Endla

marek@miterassa.ee

+372 66 505 66

Madis Ilustrumm

Sony spetsialist- müügikonsultant

Sony Center T1

madis@miterassa.ee

+372 66 505 66

Projektimüük

Kaido Raup

Projektimüük

Audio ja videolahendused koju ja kontorisse

kaido@miterassa.ee

+372 5303 1839

Timo Küppar

tehnika transport, paigaldus, häälestus

timo@miterassa.ee

+372 56 499 678

Administratsioon

Tarmo Mering

Müügijuht- hulgi- ja jaemüük

tarmo@miterassa.ee

+372 528 8866

Meelis Kaljurand

Müügijuht- jaemüük

meelis@miterassa.ee

+372 5665 4851

Kadri Metsküll

Jaemüügijuht

kadri@miterassa.ee

+372 510 9797

Enid Udras

Turundusspetsialist

enid@miterassa.ee

+372 56610886

Agnes Kullap

Raamatupidaja

agnes@miterassa.ee

+372 6262718

Markko Hulkko

Laojuht

markko@miterassa.ee

+372 534 50262