Lõpumüük Soodus Uus
MITERASSA KAUPLUSED JA KONTAKTANDMED
image

Miterassa/Sony Center/Bang & Olufsen Endla salong

Endla 16, Tallinn

E-R 09:00 - 18:00. NB! 20.08.22 Endla kauplus ja ladu SULETUD.

L-P SULETUD

Tel. +372 6631366, scendla@miterassa.ee

Endla kauplusest leiad nii Sony, Bang & Olufsen kui ka Bose esindussalongid. Lisaks on kohapeal ka valik meie teiste brändide tooteid.

Tasuta parkimine 2h Endla Ärimaja kõrval Koidu tänaval, e-registreerides parkimise fuajees asuvas automaadis.

image

Sony Center/Miterassa T1 salong

Peterburi tee 2, Tallinn

E-R 11:00-20:00.

L-P 10:00-20:00

Tel. +372 6650566, sct1@miterassa.ee

T1 salongist leiad kõikide meie brändide tooteid.

T1 salong asub T1 Mall of Tallinn 1. korrusel (peauksest sisenedes keskuse linnapoolses otsas)



image

Ladu/kauba laadimine

*Lao sissepääs Endla 16 maja tagant.

Endla 16, Tallinn

E-R 09.00 - 17.00

Tel. +372 59 111 777

ladu@miterassa.ee

Parkimine: Koidu tänaval 2 vasakpoolset äärmist parkimiskohta, 15 min tasuta.

MITERASSA E-POE KLIENDITEENINDUS

E-R 11:00-20:00

L-P 10:00-20:00

tel. +372 66 505 66

epood@miterassa.ee


MITERASSA TEENUSED JA GARANTIIREMONT

E-R 11:00 – 20:00, L-P 10:00 – 20:00

klienditeenindus@miterassa.ee

+372 66 505 66

SONY KLIENDITEENINDUS

E – R: 09:00 – 17:30

tel. +372 65 434 84

cic@sony.ee


MEESKOND

Miterassa/Sony Centeri meeskond koosneb spetsialistidest, kes on oma ala asjatundjad.

Ükskõik kelle poole otsustad pöörduda, siis asjalik nõu on garanteeritud.



Rauno Kuris

Sony spetsialist-müügikonsultant

Sony Center Endla

rauno@miterassa.ee

+372 66 313 66

Marek Krünvald

Sony spetsialist-müügikonsultant

Sony Center T1/Endla

marek@miterassa.ee

+372 66 505 66

Kalle Bronnikov

Sony spetsialist-müügikonsultant

Sony Center T1

kalle@miterassa.ee

+372 66 505 66

Marko Tinnuri

Sony spetsialist-müügikonsultant

Sony Center T1

marko.tinnuri@miterassa.ee

+372 66 505 66

Projektimüük

Kaido Raup

Projektijuht

Audio- ja videolahendused koju ja kontorisse

kaido@miterassa.ee

Administratsioon

Tarmo Mering

Hulgi- ja jaemüügijuht

Telerid, kõrvaklapid, kõlarid, HiFi

tarmo@miterassa.ee

+372 528 8866

Meelis Kaljurand

Jaemüügijuht

Gaming tooted, foto- ja videotehnika, telefonid, nutikellad

meelis@miterassa.ee

+372 5665 4851

Annela Jaanimäe

Raamatupidaja

annela@miterassa.ee

+372 6262718

Markko Hulkko

Laojuht

markko@miterassa.ee

+372 534 50262

Lizette Vutt

Turundusspetsialist

lizette@miterassa.ee