Lõpumüük Soodus Uus
Eriolukorra info! Kuidas toimub kauba kätteandmine alates 11.03.2021
undefined
MITERASSA KAUPLUSED JA KONTAKTANDMED
image

Sony Center/Miterassa Endla salong

Endla 16, Tallinn

E-R 09.00 - 18.00 - ALATES 11.03.21 AVATUD VAID KAUBA VÄLJASTAMISEKS

L, P - 10:00 - 16:00 - ALATES 11.03.21 AVATUD VAID KAUBA VÄLJASTAMISEKS

Tel. +372 6631366, scendla@miterassa.ee

Endla kauplusest leiad nii Sony, Bang & Olufsen kui ka Bose esindussalongid. Lisaks on kohapeal ka valik meie teiste brändide tooteid.

Tasuta parkimine 2h Endla Ärimaja kõrval Koidu tänaval, e-registreerides parkimise fuajees asuvas automaadis.

image

Sony Center/Miterassa T1 salong

Peterburi tee 2, Tallinn

E-R 11:00-20:00 - ERIOLUKORRA TÕTTU SULETUD

L-P 10:00-20:00 - ERIOLUKORRA TÕTTU SULETUD

Tel. +372 6650566, sct1@miterassa.ee

T1 salongist leiad kõikide meie brändide tooteid.

Kauplus asub keskuse esimesel korrusel, peasissepääsust tulles maja teises otsas.

image

Bang & Olufsen Endla esindussalong

*Sissepääs Sony Center kaupluse uksest

Endla 16, Tallinn

E-R 09.00-18.00 - ALATES 11.03.21 AVATUD VAID KAUBA VÄLJASTAMISEKS

L, P 10:00 - 16:00 - ALATES 11.03.21 AVATUD VAID KAUBA VÄLJASTAMISEKS

Tel +372 66 313 66

beotallinn@miterassa.ee

Tasuta parkimine 2h Endla Ärimaja kõrval Koidu tänaval.

MITERASSA E-POE KLIENDITEENINDUS

www.miterassa.ee

E-R 9.00-18.00

tel. +372 66 313 66

epood@miterassa.ee


MITERASSA TEENUSED JA GARANTIIREMONT

E-R 9.00-18.00
klienditeenindus@miterassa.ee


MEESKOND

Miterassa/Sony Centeri meeskond koosneb spetsialistidest, kes on oma ala asjatundjad.

Ükskõik kelle poole otsustad pöörduda, siis asjalik nõu on garanteeritud.



Rauno Kuris

Sony spetsialist-müügikonsultant

Sony Center Endla

rauno@miterassa.ee

+372 66 313 66

Marek Krünvald

Sony spetsialist-müügikonsultant

Sony Center T1/Endla

marek@miterassa.ee

+372 66 505 66

Kalle Bronnikov

Sony spetsialist-müügikonsultant

Sony Center T1

kalle@miterassa.ee

+372 66 505 66

Madis Ilustrumm

Sony spetsialist-müügikonsultant

Sony Center T1

madis@miterassa.ee

+372 66 505 66

Projektimüük

Kaido Raup

Projektijuht

Audio- ja videolahendused koju ja kontorisse

kaido@miterassa.ee

+372 53031839

Administratsioon

Tarmo Mering

Hulgi- ja jaemüügijuht

Telerid, kõrvaklapid, kõlarid, HiFi

tarmo@miterassa.ee

+372 528 8866

Meelis Kaljurand

Jaemüügijuht

Gaming tooted, foto- ja videotehnika, telefonid, nutikellad

meelis@miterassa.ee

+372 5665 4851

Kadri Metsküll

Haldusjuht (lapsepuhkusel)

Enid Udras

Turundusjuht

enid@miterassa.ee

+372 56610886

Annela Jaanimäe

Raamatupidaja

annela@miterassa.ee

+372 6262718

Markko Hulkko

Laojuht

markko@miterassa.ee

+372 534 50262