Lõpumüük Soodus Uus
Sony Center - Sony ametlik esindus Eestis. Vaata Sony tootevalikut siit.

MITERASSA KAUPLUSED JA KONTAKTANDMED

                         
image

Sony Center/Miterassa Endla kauplus

Endla 16, Tallinn

E-R 09.00 - 18.00

L 10.00-15.00

P SULETUD

Tel. +372 66 313 66

scendla@miterassa.ee

Endla tn. kauplusest leiad nii Sony, Bang & Olufsen kui ka Bose esindussalongid. Lisaks on kohapeal ka valik Marshalli, Sonose ja Bowers & Wilkins tooteid.

Tasuta parkimine 2h Endla Ärimaja kõrval Koidu tänaval, e-registreerides parkimise fuajees asuvas parkimisautomaadis

image

Sony Center T1 Mall of Tallinn

Kõik Sony tootekategooriad

Peterburi tee 2, Tallinn

E-P 10:00-20:00

tel. +372 66 505 66

sct1@miterassa.ee

image

MySound2Go T1 Mall of Tallinn

Peterburi tee 2, Tallinn

www.mysound2go.ee

Bose, Sony, Marshall, JBL, Sennheiser, Beats, Apple, Razer, Steelseries, HyperX, JLab, Bang & Olufsen, Jays, Audio-Technica

E-P 10:00-20:00

tel. +372 6600131

pood@mysound2go.ee

image

Bang & Olufsen Endla esindussalong

*Sissepääs Sony Center kaupluse uksest

Endla 16, Tallinn

E-R 09.00-18.00

L 10.00-15.00

P SULETUD

Tel +372 66 313 66

beotallinn@miterassa.ee

Tasuta parkimine 2h Endla Ärimaja kõrval Koidu tänaval, e-registreerides parkimise fuajees asuvas parkimisautomaadis

image

Bose Endla esindussalong

*Sissepääs Sony Center kaupluse uksest

Endla 16, Tallinn

E-R 09.00 - 18.00

L 10.00-15.00

P SULETUD

Tel +372 6631366

beotallinn@miterassa.ee

Tasuta parkimine 2h Endla Ärimaja kõrval Koidu tänaval, e-registreerides parkimise fuajees asuvas parkimisautomaadis

MITERASSA E-POE KLIENDITEENINDUS

www.miterassa.ee

E-R 9.00-18.00

tel. +372 66 313 66

epood@miterassa.ee


MITERASSA TEENUSED JA GARANTIIREMONT

E-R 9.00-18.00
klienditeenindus@miterassa.ee


MEESKOND

Miterassa/Sony Centeri meeskond koosneb spetsialistidest, kes on oma ala asjatundjad.

Ükskõik kelle poole otsustad pöörduda, siis asjalik nõu on garanteeritud.



Rauno Kuris

Sony spetsialist-müügikonsultant

Sony Center Endla

rauno@miterassa.ee

+372 66 313 66


Marko Tinnuri

Sony spetsialist-müügikonsultant

Sony Center Endla

marko.tinnuri@miterassa.ee

+372 66 313 66 

Žanna Ivanova

Sony spetsialist-müügikonsultant

Sony Center T1/Endla

zanna@miterassa.ee

+372 66 505 66

Madis Ilustrumm

Sony spetsialist-müügikonsultant

Sony Center T1

madis@miterassa.ee

+372 66 505 66

Kalle Bronnikov

Sony spetsialist-müügikonsultant

Sony Center T1

kalle@miterassa.ee

+372 66 505 66

Marek Krünvald

Sony spetsialist-müügikonsultant

Sony Center T1/Endla

marek@miterassa.ee

+372 66 505 66

Projektimüük

Kaido Raup

Projektijuht

Audio- ja videolahendused koju ja kontorisse

kaido@miterassa.ee

+372 53031839

Administratsioon

Tarmo Mering

Hulgi- ja jaemüügijuht

Telerid, kõrvaklapid, kõlarid, HiFi

tarmo@miterassa.ee

+372 528 8866

Meelis Kaljurand

Jaemüügijuht

Gaming tooted, mobiiltelefonid, nutikellad

meelis@miterassa.ee

+372 5665 4851

Kadri Metsküll

Haldusjuht (lapsepuhkusel)



Enid Udras

Turundusspetsialist

enid@miterassa.ee

+372 56610886

Annela Jaanimäe

Raamatupidaja

annela@miterassa.ee

+372 6262718

Markko Hulkko

Laojuht

markko@miterassa.ee

+372 534 50262