Lõpumüük Soodus Uus

AUDIO- JA VIDEOTEHNIKA MÜÜK JA PAIGALDUS

Omame rohkem kui 20-aasta pikkust kogemust audio- ja videoseadmete (telerid, kõlarid, infoekraanid, projektorid sh laserprojektorid, kinotehnika) müügis ning paigaldamises nii era- kui ka äripindadele. Meie projektide hulgas on mitmed kinod, spaad, eramajad, kauplused, restoranid, koolid ja konverentsiruumid. Lisaks pakume ka audio- ja videoseadmete häälestamist, hooldust ja kasutamise koolitust.

Tootevalik ja hind sõltuvad ruumi eripäradest ning eelistatavast hinnaklassist. Ruumide helindamise (lae- ja seinakõlarid) projektide puhul soovitame ühendust võtta juba ruumide planeerimise käigus - see aitab säästa aega ja kulusid. 

Peamiselt müüme ja paigaldame Bose, Sony, Bowers & Wilkins, JBL, Bang & Olufsen ja Crown tehnikat. PS! Enamik meie poolt AV lahendusteks pakutavaid seadmeid e-poes väljas pole, seega sobivate seadmete ja hinna välja selgitamiseks võta meiega ühendust läbi allpool oleva kontaktivormi "Küsi lisainfot või pakkumist" ning täpsusta oma soov.

 

Küsi lisainfot või pakkumist
Sinu nimi:
Sinu e-post:
Sinu telefon:
Küsimus või hinnapäring

 

TAVATEENUSED

Teleri või soundbari transpordi või paigaldusega seotud teenuseid vaata SIIT. 

Tutvu allpool kõigi meie ülejäänud teenustega või vaata tehtud töid.

 

 

ERILAHENDUSED

Ruumide helindamine - süvistatavad ja pinnapealsed kõlarid

Kui omad suuremat erinevate ruumidega pinda ning soovid, et iga ruumi heli oleks eraldi juhitav, või tahad helindada näiteks sauna või kontorit, siis saame sind aidata alates ideest kuni teostuseni. Müüme, projekteerime ja paigaldame nii süvistatavaid kui ka pinnapealseid (sh niiskuskindlaid) kõlareid, ja seda kõike nii äri- kui ka erapindadele - korterisse, kontorisse, sauna, kohvikusse, baari, restorani kui ka kaubanduspinnale. Paigaldame peamiselt Bose, Crown, JBL ja Bowers & Wilkins tehnikat. 

Meie üldheli projektide hulgas on näiteks Tallinna Lennujaam, Audi Keskus, Skechersi kaupluste kett Lätis, restoran Gastronoom Pärnus jpt. Sobiva toote ja lahenduse leidmiseks võta meiega ühendust läbi allpool oleva kontaktivormi või kaido@miterassa.ee.

Esitlus- ja konverentsitehnika

Pakume tehnikat nii videokonverentside korraldamiseks (lainurk kaameraga konverentsisoundbarid; süvistatavad, riputatavad ja pinnapealsed kõlarid, lauamikrofonid ja ekraanid), esitluste tegemiseks (projektorid ja projektoriekraanid) kui ka oma sisu/reklaamide esitamiseks müügipindadel (LCD/LED info- ja reklaamekraanid). Vastavalt ruumi suurusele ja kliendi soovidele loome sobivaima lahenduse. Kirjuta meile oma soov ning leiame koos sobiva lahenduse.

Peamiselt pakume Sony projektoreid, mis on tuntud oma kõrgkvaliteetse pildi poolest. Osa Sony projektorite valikust leiad siit, kuid soovitame siiski küsida e-maili teel personaalset pakkumist.

Nutikad wifi-põhised helilahendused koju ja kontorisse

Too heli igasse ruumi - olgu see siis suur tuba, saun, vannituba või magamistuba, ning juhi kõikide ruumide heli mugavalt ühest äpist. Antud teenuse raames pakume erinevat tüüpi kõlareid - süvistatavad laekõlarid, pinnakõlarid (lakke või seinale), sh ka niiskuskindlad kõlarid õue või sauna, ning tavalised riiulikõlarid. Lahendusi leiab igas hinnaklassis. Meie tootevalikusse kuuluvad järgnevad kaubamärgid: Sonos, Bose, Bang & Olufsen, JBL, Monitor Audio, Bowers & Wilkins. 

Kui tunned huvi ruumilisema helilahenduse vastu (süvistatavad ja pinnakõlarid), siis võta ühendust soovituslikult juba ruumide planeerimise etapis, et saaksime ruumide plaani järgi koostada ka audiolahenduse (kaablite paiknemise planeering)  - nii saame garanteerida kõige parema ja kulusäästlikuma lahenduse. 

Kui Sulle pakuvad huvi tavakasutaja multiroom kõlarid ning paigalduse vastu huvi ei tunne, siis tootevaliku leiad siit. Soovi korral aga saame aidata sul valida sobivad kõlarid ning ühendame nad sinu eest mugavalt ühte äppi. 

Kodukino

Kui soovid muuta mõne oma ruumi kodukinoks, siis saame aidata nii sobiva kodukinosüsteemi valimisel, projekteerimisel kui ka paigaldusel. Helilahenduse saad valida kas süvistatavate laekõlarite, pinnapealsete kõlarite või põrandakõlarite hulgast. Kui soovid suuremõõtmelist pildilahendust, siis on meil olemas ka projektorite ja projektoriekraanide valik ning paigaldusvõimekus. Soovituslikult võta meiega ühendust juba ruumi planeerimise käigus - see aitab vältida lisakulusid (kaablite vedamisel/peitmisel). Peamiselt paigaldame Bose, Bowers & Wilkins ja JBL tehnikat. Osa lae- ning pinnapealsete kõlarite tootevalikust leiad siit ning kodukino projektorite tootevaliku siit.

Kinotehnika müük ja paigaldus

Omame kinotehnika (helisüsteem, projektorid, ekraanid) paigaldamises pikaaegset kogemust. Objektide seas on olnud nii kultuurimajasid, rahvamajasid kui ka kinosid. Huvi korral võta ühendust.

Erilahendused ja helindusprojektid

Erilahenduste ja -projektide raames saame pakkuda erinevaid ebastandardseid lahendusi. Selleks võta meiega ühendust ja kirjelda ära oma vajadused. Meie senistest erilahendusprojektidest saame välja tuua näiteks ERM-i (kogu näituseala ja ruumid).

Turvakaamerate paigaldus

Turvakaamerate ostu ja paigalduse pakkumise osas võta meiega ühendust ja meie spetsialistid on Sulle abiks.

 

VAATA TEHTUD TÖID

 

KONTAKT

 

Kaido Raup

Audio- ja videoseadmete projektijuht
Üldhelindus, projektorid, kodukino, erilahendused

 

Küsi lisainfot või pakkumist
Sinu nimi:
Sinu e-post:
Sinu telefon:
Küsimus või hinnapäring