Lõpumüük Soodus Uus

Teleri paigaldus seinale Tallinnas ja Harjumaal

T-66

Toome Sinu teleri tuppa, paigaldame seinakinnituse ettevalmistatud seinale, tõstame teleri seinakinnitusele, digiboksi ühendamine ning seadistamise, teeme teleri kasutamise kiirkoolituse. Lahkudes võtame soovi korral tühja pakendid kaasa.

Enne kohale tulemist võtab meie tehnik Teiega ühendust, et kõik detailid kokku leppida.

Teleri seinale kinnitamine eeldab töödeks ettevalmistatud seina, kandekonstruktsioonide valmidust soovitavate kilode kandmiseks ning seinakinnituse olemasolu.

Eeldame, et saame kõigi töödega 1h jooksul hakkama. Tehnik võib aega juurde vajada vaid siis, kui selgub, et on tarvis teha eritöid, et sinu uus teler oleks paigaldatud turvaliselt ning esteetiliselt. Kõik nüansid lepitakse eelnevalt kokku. Iga lisanduv 30 min 20€.

Telerid alates 55” tolli vajavad paigaldusel kahe inimese jõudu. Kui sa ei soovi ise abiks olla, saame pakkuda lisatehniku teenust lisatasu eest 32€.

Juhul kui tellite antud teenuse, siis palume tööde sujuvamaks ja kiiremaks muutmise eesmärgil täita enne paigaldust lühikese ankeedi ja saata see tagasi klienditeenindus@miterassa.ee.

Kõiki teenuseid pakume vaid Tallinna ja Harjumaa piirkonnas. Muude piirkondade korral võta meiega ühendust epood@miterassa.ee, et leida sulle sobiv lahendus.

65.-

Tehniline info

Saadavus

Antud toode on hetkel laost otsas. 

 

Täpse tarneaja teada saamiseks võtke meiega palun ühendust e-maili teel epood@miterassa.ee