Распродажа Cкидка новый

Заказывайте деньги Playstation Network сразу на э-почту 24/7

2017.03.08

В интернет-магазине Sony Center можно круглосуточно заказывать деньги Playstation Network (PSN). Для этого оформите заказ и оплатите покупку при помощи банковской карты. На вашу э-почту сразу же придёт код, который можно использовать незамедлительно.

Больше не надо ждать! Играйте, когда есть настроение!

Доставка по Эстонии БЕСПЛАТНО!

2016.12.15

 Доставка по Эстонии БЕСПЛАТНО!

Мы оплатим расходы на доставку за Вас!

 

 

 

 

 

 

Заказ товара в магазин Sony Center

Вы можете сами прийти в магазин Sony Center за товаром, в таком случае транспортировка будет бесплатной. Контакты магазинов Sony Center можно найти здесь

Заказ товара в посылочный автомат Omniva или SmartPost/Itella

Посылочные автоматы удобно расположены в торговых центрах или их окрестностях. Посылочные автоматы Post24 доступны круглосуточно.

Доставка товара курьером

Курьерскую доставку можно заказать только в пределах Эстонии. В остальных случаях связывайтесь с нами по э-почте epood@miterassa.ee.

 

* Если Вы не получите заказанный товар в обещанный срок, то сообщите об этом по телефону 66 505 66, э-почте e-pood@miterassa.ee или обратитесь в ближайший магазин Sony Center.

Sony Centeri e-poes on Teie andmed kaitstud!

2016.10.14

Täna ilmsiks tulnud turvavead osades Eesti e-pooides ei puududta Sony Centeri e-poodi.

Kõik meilt tehtud ostud on turvalised ning teie andmed on kaitstud.

 

Tegemist on ammu tuntud turvaveaga Magento e-poe veebiplatvormis. Sony Centeri e-pood ei kasuta Magento platvormi ning garanteerib kõikide ostude ja andmete kaitstuse.

 

Turvalisi oste!

Miterassa OÜ

Интернет-магазин Sony Center – это „Безопасное место покупок!

2016.06.21

Наш интернет-магазин является членом Союза интернет-торговли. Союзом отслежен и одобрен весь процесс торговли и обслуживания клиентов.

Каждая покупка в нашем магазине безопасна и надёжна. Мы стараемся предложить нашим клиентам быстрый и удобный процесс заказа. Также с удовольствием отвечаем  на все возникшие по товарам Sony вопросы.

В интернет-магазинах, которые отмечены знаком «Безопасное место покупок», процесс покупки безопасен. Эти э-магазины надёжны, проверены Союзом интернет-торговли, и отвечают всем требованиям получения этого знака.

Безопасных покупок в нашем интернет-магазине!

Команда Miterassa

Sony Center в ТЦ Rocca al Mare теперь открыт!

2016.02.19

Рады сообщить, что Sony Center в ТЦ Rocca al Mare теперь открыт!

Sony Center - магазин техники с лучшим выбором товаров Sony в Эстонии. Sony Center предлагает всю вселенную Sony, где можно погрузиться в мир мелочей  и неповторимых переживаний от Sony, а также открыть секреты современных технологий.  Можете быть уверены, что в Sony Center хорошие впечатления не заканчиваются при выходе из магазина. Здесь вам всегда дадут консультацию и помогут советом.

Найдете нас недалеко от касс Prisma, между магазинами Tiger и Eagle Vision. Приходите!

Бесплатная доставка

2015.12.31

Цены на транспортные услуги в период открытия

Приду сам(а) в магазин Sony Center 0€

Закажу в посылочный автомат Post24 0€

Закажу в посылочный автомат SmartPost/Itella 0€

Курьером

• заказ на сумму до 200€ 0€

• заказ на сумму более 200€ 0€

 

Заказ товара в магазин Sony Center

Вы можете сами прийти в магазин Sony Center за товаром, в таком случае транспортировка будет бесплатной. Контакты магазинов Sony Center можно найти здесь

Заказ товара в посылочный автомат Post24 или SmartPost/Itella

Посылочные автоматы удобно расположены в торговых центрах или их окрестностях. Посылочные автоматы Post24 доступны круглосуточно.

Доставка товара курьером

Курьерскую доставку можно заказать только в пределах Эстонии. В остальных случаях связывайтесь с нами по э-почте epood@miterassa.ee.

 

* Если Вы не получите заказанный товар в обещанный срок, то сообщите об этом по телефону 66 313 66, э-почте e-pood@miterassa.ee или обратитесь в ближайший магазин Sony Center.

Miks hankida endale Sony Android TV?

2015.09.27

2015.aastal on teleri valimine muutunud varasemaga võrreldes veelgi keerukamaks ja pea kõik suuremad teleritootjad on turule toonud uue põlvkonna nutitelerid. Erinevalt põhikonkurentidest Samsungist ja LG-st on Sony otsustanud alustada koostööd Google-ga ja kasutab uutel teleritel operatsioonisüsteemi Android 5.0 Lollipop.

Milles siis seisneb Android operatsioonisüsteemi võlu ja miks seda endale soetada?

Siin siis mõned peamised argumendid:

1. Ülisuur äpivalik, mis suureneb pidevalt. Loodetavasti jõuavad selle aasta jooksul Android teleritesse ka valik kohalikke äppe, mida oled harjunud kasutama telefonis/tahvelarvutis – ERR, TV3 Play, DELFI TV, Starman, STV, Elion, jne.

2. Google Cast – uus ja mugav võimalus saata infot mobiilist/tahvlist/arvutist telerisse. Tegemist on Google vastusega iPhone-st tuttavale Airplay tehnoloogiale, mis edastab pilti ja heli samuti üle WiFi võrgu. Suurim erinevus võrreldes Airplay-ga on see, et enam ei oma tähtsust, mis telefoni/tahvlit sa kasutad – sobivad nii Androidi, iOS-i kui Windows-it kasutavad seadmed. Ning erinevalt Bluetoothist ei tühjene enam telefoni/tahvelarvuti aku ning sissetulev kõne ei katkesta ühendust.

3. Google Voice Search  võimaldab kasutada hääljuhtimist ja häälotsingut -  otsida vajalikku infot Google-st, Youtube-s teksti sisestamise asemel otsitav tekst ette lugeda ja ka äppide käivitamist. Voice Search-i lisavõimalusi peaks lisanduma tulevikus saabuvate tarkvarauuendustega. Mikrofonina saab kasutada nii teleripulti kui ka mobiiltelefoni/tahvlit.

4. Androidi mängude mängimiseks saab kasutada oma mobiiltelefoni või tahvelarvutit. Maksimaalselt saab niimoodi korraga mängida 4 inimest.

5. Mugav ja kiire kasutajaliides.

6. Striimingu võimalus- saad vaadata erinevaid telekanaleid üle maailma kaasa arvatud ka eesti kohalike online telekanaleid. Teleri vaatamiseks ei pea enam olema seotud kindla operaatoriga, saad ise valida endale meelepärase telekanali ja seda ilma siduva lepinguta vaadata. Valik on piiramatu!

 

Kui seadistamine või mugavuste leidmine ei õnnestu, siis meie kauplustest leiad konsultandid, kes on lahkesti nõus abistama! 

 

NB! Mõned funktsioonid hakkavad tööle alles tulevaste tarkvarauuendustega.

 

Sony auhinnasadu EISA-l

2015.09.03

Iga aasta augustis annab rahvusvaheline ekspertide grupp oma hinnangu hooaja tehnikasaavutustele, märkides ära parimad tehnikatooted EISA (European Imaging and Sound Association) auhinnaga. Hooaeg 2015-2016 on olnud Sony toodetele taaskord edukas, mis annab kinnitust Sony jätkuvalt uuenduslikule ning kvaliteetsele tootearendusele.

Kokku märgiti parima toote auhinnaga ära 5 ka meie poes müügil olevat Sony uudistoodet:

Telli endale Euroopa parim toode juba täna siit samast e-poest.

YouTube app Sony televiisorites

2015.05.08

Hea Sony klient!

 

Google, teenusepakkuja YouTube app´ile Sony televiisorites, teatas oma ametlikul kodulehel 22. jaanuaril 2015, et Google ei toeta edaspidi YouTube app´i edastamist osades seadmetes alates 20. aprill 2015. Google otsuse tulemusena ei ole osades vanemates Sony telerites ning video- ja audioseadmetes enam võimalik kasutada YouTube app´i.

Vabandame tekkinud olukorra pärast!

 

Kui app´i kasutamine oli Teie jaoks oluline, siis kõige mõistlikuma kuluga lahendusena soovitame soetada juurde Sony Blu-Ray mängija. Sobiva valiku leiad siit: http://www.miterassa.ee/sonycenter/e-pood/tv-ja-kodukinod/blu-ray- mangijad/ 

Blu-Ray mängija juhtimine toimib olemasoleva televiisori puldiga ja YouTube app pakub samu võimalusi, mis televiisoris. 

 

Teise lahendusena on võimalik kasutada Playstation 3 konsooli, kus samuti YouTube app olemas ning töötab samaselt televiisoris olnud app´ile.

Konsooli leiad kõige lihtsamalt siit: http://www.miterassa.ee/sonycenter/e-pood/playstation/mangukonsoolid/

 

Miterassa meeskond vabandab veelkord tekkinud ebamugavuste pärast! 

 

Kõik Sony nutitelerid toetavad HübriidTV-d

2014.10.01

HübriidTV (HbbTV) on Digilevi TasutaTV lisateenus, millega saab:

Nii nagu TasutaTV, on ka HübriidTV televaatajale tasuta!

Mugava järelvaatamisteenusega on võimalik saateid, sarju ja uudiseid just endale sobival ajal uuesti vaadata.
Lisaks TasutaTV kanalitele (ETV, ETV2, Kanal2, TV3, Tallinna TV, France24) saab vaadata veel internetipõhiseid lisakanaleid (nt muusikakanal Seitse), kuulata erinevaid raadiojaamu, jälgida ilmateadet ja lugeda uudiseid. 

Mida HübriidTV vaatamiseks vaja on?

Teler peab lisaks tavaantennile olema ühendatud ka internetivõrguga. HübriidTV vaatamiseks vajad internetiühendust kiirusega vähemalt 2 Mbit/sek. Teenuse kasutamiseks sobib ka mobiilse interneti pakett. Kuna 1 tund järelvaatamist vajab umbes 700 MB andmemahtu, siis soovitame jälgida, et mobiilse interneti puhul oleks lisaks kiirusele ka piisavalt suur andmemahu limiit. Lisaks peab teler toetama hübriidtelevisiooni rahvusvahelist standardit.

Sony nutitelerid toetavad HbbTV-d alates 2012. aasta mudelitest. Sisselülitamine menüü kaudu.

SEADED menüüst tuleb leida teema >  DIGITAALSED seaded, selle alt omakorda  > INTERAKTIIVSE RAKENDUSE HÄÄLESTUS ning pärast >  INTERAKTIIVSE RAKENDUSE lülitamist valikusse SEES, on hübriidTV aktiveeritud.

Sony sai 6 EISA auhinda

2014.08.15

Iga aasta augustis annab rahvusvaheline ekspertide grupp oma hinnangu hooaja tehnikasaavutustele, märkides ära parimad tehnikatooted EISA (European Imaging and Sound Association) auhinnaga. Hooaeg 2014-2015 on olnud Sony toodetele edukas, mis annab kinnitust Sony jätkuvalt uuenduslikule ning kvaliteetsele tootearendusele. Kokku märgiti parima toote auhinnaga ära 5 ka meie poes müügil olevat Sony uudistoodet:

Maailma väikseim 4K videokaamera

2014.08.11

FDR-AX100E videokaamera tõestab veel kord, et parimad asjad on väikestes pakendites

 

Sony uusim 4K Handycam® AX100E on ideaalne valik neile, kes soovivad jäädvustada oma erilisi mälestusi ja nautida neid oma 4K telerist suurima võimaliku resolutsiooniga. Olles 74% väiksem ja 67% kergem kui FDR-AX1E, võimaldades mugavalt filmida vaid ühe käega, on selle tilluke korpus siiski piisavalt ruumikas mahutamaks endasse Sony parimat tehnoloogiat. 

See on esimene 4K Handycam®, millel on suur taustavalgustusega 1,0-tüüpi Exmor R™ CMOS-andur. Tunduvalt suuremana kui tavalistes tarbija-videokaamerates suudab see andur jäädvustada veatult 4K ultra-HD-pilti (3840 x 2160 pikslit) neli korda suurema detailsusega kui täis-HD, võimaldades samal ajal teha kauneid bokeh-hägususefektiga taustu. 

4K andur käib komplektis Sony ülivõimsa BIONZ X protsessoriga, milles kasutatakse asukohaspetsiifilise müravähenduse ja detailide taasesitamise tehnoloogiat. Selle tehnoloogia abil luuakse uskumatult ergas ja elutruu pildirida, mis sarnaneb tegelikkusele rohkem kui eales varem. Videokaamera progressiivne 25 p salvestus koos täiustatud Cinematone Gamma/Colouri funktsiooniga annavad teie pildireale luksuslikult sooja ja intensiivse ilme. 

Handycam® AX100E kaameras on kasutatud värskelt välja töötatud ZEISS Vario-Sonnar T* objektiivi, millel on 12-kordne optiline suum ja mis on täppis­reguleeritud just 4K-filmimise tarbeks. Tänu 11-grupilisele/17-elemendilisele objektiivile, mis kätkeb endas AA (advanced aspherical − täiustatud asfäärilisi) ja ED-objektiivi elemente, on pilt ka kaadri nurkades üliselgeks timmitud. 

Koos suure 1,0-tüüpi anduri ja BIONZ X protsessoriga tagab 7-labase diafragmaga ZEISSi objektiiv veatu filmi ja fotod, võimaldades seejuures luua ka muljetavaldavaid bokeh-taustahägususe efekte, mida professionaalsed operaatorid tihti kasutavad. Et tagada veelgiviimistletum tulemus, hoiab optiline pildistabilisaator SteadyShoti pildireasujuva ja stabiilsena ka käest filmimisel. 

Teise 4K Handycam® juures esmakordselt kasutusele võetud uuendusena võimaldab topeltvideosalvestus (Dual Video Recording) jäädvustada samaaegselt kõrgekvaliteedilisi filmiklippe ja teistega jagamiseks valmis MP4-faile. Filmi saab salvestada XAVC S (kuni 50Mb/s) või AVCHD formaadis, mis võimaldavad vaadata, töödelda ja nautida suurimat resolutsiooni. Samal ajal salvestatakse teie filmist ka kompaktsem ja väiksema resolutsiooniga MP4-formaadis koopia. Kui klipp on salvestatud, tarvitseb vaid korraks puudutada oma lähiväljasidet (NFC) toetavat nutitelefoni või tahvelarvutit, et saata veebisõbralik MP4-klipp juhtmevabalt kiiresti internetti teistelegi vaatamiseks. 

Teie loomingulisi võimalusi avardab veelgi kiire kaadrivahetusega salvestus, mis võimaldab jäädvustada kiiret liikumist ülisuure kiirusega 120 progressiivset kaadrit sekundis, säilitades HD-kvaliteedi (1280 x 720). Pärast arvutis töötlemist saate nautida oma filmiklippi siidiselt sujuvas aeglases liikumises − samuti nagu telerist näidatava jalgpalliülekande kordusklippide ajal, kus on täpselt näha viimnegi hetk näiteks mõnest otsustavast penaltist. 

Video või fotode vaatamiseks 4K-telerist ei ole tarvis teha midagi muud, kui vaid ühendada kaasasolev HDMI-kaabel teleriga. Isegi kui te ei vaata neid 4K-telerist, saate ikkagi nautida superkvaliteediga täis-HD taasesitust: 4K-film teisendatakse automaatselt lihtsamaks, kuid väga hea kvaliteediga 2K (täis-HD) videoks, kasutades ära igas 4K-kaadris sisalduvat hiiglasuurt kogust andmeid, nii et tulemus on lihtsalt hämmastav.

Ekstrapeen täiustus on veel seegi, et kui puudutate 4K-taasesituse ajal helivideokaamera ekraani, siis timmitaksevahetult puudutatud kohta ümbritsev piirkond taasesituseks täis-HD filmina.

Kasutajasõbralikud, profistiilis loomingulised funktsioonid

Handycam® AX100E võimaldab teil kauni väljanägemisega 4K-kujutiste loomist ise kindlakäeliselt juhtida.

Läbi erksa ja kontrastse laia vaatenurka pakkuva OLED Tru-Finder pildiotsija on piltide kadreerimine lausa lust.

Saate valida Clear-filtri (selge), 1/4-filtri, 1/16-filtri või 1/64 ND (neutraalse tihedusega) filtri vahel, mis reguleerivad objektiivi siseneva valguse hulka. See annab video filmijale vabaduse katiku kiirus ja kaadriaken ise väga täpselt kindlaks määrata ja loob nii rohkem loomingulisi võimalusi. Koos videokaamera suure pildianduriga võimaldab see luua kaunilt sujuvaid bokeh-taustahägususe efekte, ilma et selleks oleks tarvis suurendada katiku kiirust − isegi kui filmite väljas päikesepaistelistes tingimustes. 

Mugavalt paigutatud objektiiviketta saate asetada nõnda, et fookust või suumi ja säriaega saab näpuotsaga reguleerida. Kindlasti meeldib videohuvilistele ka korpuse küljele paigaldatud reguleerimisketas, millele saab omistada mitmesuguseid funktsioone, nagu võimendus või eredus. Näpuotsaga on seadeid väga lihtne reguleerida isegi siis, kui vaatate parajasti läbi elektroonilise pildiotsija ja videokaamera LCD-ekraan on suletud asendis.

Uus lisaomadus, oma hääle summutamise funktsioon (My Voice Cancelling) vähendab automaatselt vahetult kaamera tagant kostvate häälte sagedusi, mõjutamata samas teie võtteobjekti suunast kostvat häält. Seega on soovimatud kommentaarid ja kõrvalhelid nüüd teie helitaustast justkui võluväel maha võetud, nii et filmitav isik saab rääkida enda eest.

Traadita ühendamine telefoni, tahvelarvuti või teleriga

Sisseehitatud WiFi ja lähiväljaside (NFC) võimaldavad teil filmiklippe või fotosid Handycam®-i kaamerast vaid ainsa puudutusega juhtmevabalt nutitelefoni või tahvelarvutisse üle kanda. Hakatuseks tuleb teil vaid oma iOS- või Android-seadmesse alla laadida PlayMemories Mobile äpp.

Samuti võimaldab WiFi Handycamisse salvestatud sisu traadita taasesitust võrku ühendatud teleris (selleks on tarvis DNLA-teenusega ühilduvat telerit ja juurdepääsupunkti (ei ühildu XAVC S-formaadiga).

α6000 - maailma kiireim kaamera!

2014.06.10

Uus kompaktne vahetatavate objektiividega Sony A6000 hübriidkaamera paigutub omadustelt Sony NEX-5T ja α65 vahele. Kaamera üldised näitajad on tipptasemel nagu näiteks tundlikkus ISO 100-25600, 100% vaateväljaga SVGA OLED pildiotsija ja sarivõte 11 kaadrit sekundis, kuid tähelepanuväärseim on kaamera uus teravustamisüsteem, mille abil kulub teravustamiseks vaid 0.06 sekundit. 

Erinevalt paljudest konkurentidest on α6000's kombineeritud faasi- ja kontrastipõhise teravustamise parimad omadused. Kiire teravustamise aluseks on 179 faasipõhise teravustamise punkti, mis katavad praktiliselt kogu pildivälja ning ülikiire kontrastipõhise teravustamise punktid, mis annavad täpse jälgiva teravustamise nii pildistamisel kui video filmimisel. 

Kaamera kasutab Sony E-bajonetiga objektiive. Kaamerate hinnad algavad Sony Centerites 649 eurost 
Loe täpsemalt Sony kodulehelt: http://www.sony.ee/electronics/interchangeable-lens-cameras/ilce-6000-body-kit