Kauplused

 

Sony Center Rocca

Paldiski mnt 102, Tallinn

E-P 10.00 - 21.00

Tel +372 66 505 66

scrocca@miterassa.ee

Sony Center Endla

Avame peagi!

Endla  16, Tallinn

 Tel +372 66 313 66

scendla@miterassa.ee

 

Meeskond

Sony Centeri meeskond koosneb Sony spetsialistidest, kes on oma ala asjatundjad.
Ükskõik kelle poole otsustad pöörduda, siis asjalik nõu on garanteeritud.

 

Rauno Kuris

Sony spetsialist- müügikonsultant
rauno@miterassa.ee
+372 66 313 66
+372 557 2739

Žanna Ivanova

Sony spetsialist- müügikonsultant
zanna@miterassa.ee
+372 66 313 66
+372 560 91426

Kalle Bronnikov

Sony spetsialist- müügikonsultant
kalle@miterassa.ee
+372 66 313 66

Margus Lasn

Sony spetsialist- müügikonsultant
margus@miterassa.ee
+372 66 313 66
+372 556 68196

Marek Krünvald

Sony spetsialist- müügikonsultant
marek@miterassa.ee
+372 66 313 66
+372 533 31010

Administratsioon

Tarmo Mering

Tootejuht
tarmo@miterassa.ee
+372 528 8866

Meelis Kaljurand

Tootejuht
meelis@miterassa.ee
+372 5665 4851

Kadri Metsküll

Jaemüügijuht
kadri@miterassa.ee
+372 510 9797

Agnes Kullap

Raamatupidaja
agnes@miterassa.ee
+372 6262718

Markko Hulkko

Laojuht
markko@miterassa.ee
+372 534 50262

Klienditeenindus
+372 6650566
E-P 10:00 - 21:00