Lõpumüük Soodus Uus

AV-TEHNIKA PAIGALDUS JA INSTALLATSIOON


Omame rohkem kui 20-aasta pikkust kogemust erinevate audio- ja videoseadmete (telerid, kõlarid, infoekraanid, projektorid, kinotehnika) müügis ning paigaldamises nii era- kui ka äripindadele. Meie projektide hulgas on mitmed kinod, spaad, eramajad, kauplused, restoranid, koolid ja konverentsiruumid. Lahenduste iseloom ja hind sõltuvad ruumi eripäradest ning eelistatavast hinnaklassist. Üldheli projektide puhul soovitame ühendust võtta juba ruumide planeerimise käigus. Lisaks pakume ka audio- ja videoseadmete häälestamist, hooldust ja kasutamise koolitust.

Peamiselt paigaldame Bose, Sony, Bowers & Wilkins, JBL, Bang & Olufsen ja Crown tehnikat. 

Sobiva lahenduse leidmiseks võta meiega ühendust.

Tutvu allpool kõigi meie teenustega või vaata tehtud töid.1. PÕHITEENUSED


Ruumide ja pindade helindus

Kui omad suuremat erinevate ruumidega pinda ning soovid, et iga ruumi heli oleks eraldi juhitav, siis saame sind aidata alates ideest kuni teostuseni. Projekteerime ja paigaldame nii süvistatavaid kui ka pinnapealseid kõlareid, ja seda kõike nii äri- kui ka erapindadele - korterisse, kontorisse, kohvikusse, baari, restorani kui ka kaubanduspinnale. Paigaldame  peamiselt Bose, Crown, JBL ja Bowers & Wilkins tehnikat. Meie üldhelinduse projektide hulgas on näiteks Tallinna Lennujaam, Audi Keskus, Skechersi kaupluste kett Lätis, restoran Gastronoom Pärnus jpt. Sobiva lahenduse leidmiseks võta meiega ühendust.


Nutikad multiroom helilahendused

Too heli igasse ruumi - olgu see siis suur tuba, saun, vannituba või magamistuba, ning juhi kõikide ruumide/tubade heli mugavalt ühest äpist. Antud teenuse raames pakume erinevat tüüpi kõlareid - süvistatavad laekõlarid, pinnakõlarid (leas või seinal), sh ka niiskuskindlad kõlarid õue või sauna, ning tavalised riiulikõlarid. Lahendusi leiab igas hinnaklassis. Meie tootevalikusse kuuluvad järgnevad kaubamärgid: Sonos, JBL, Monitor Audio, Bowers & Wilkins, Bose, Bang & Olufsen. Kui tunned huvi ruumilisema helilahenduse vastu (süvistatavad ja pinnakõlarid), siis võta ühendust soovituslikult juba ruumide planeerimise etapis, et saaksime ruumide plaani järgi koostada ka audiolahenduse (kaablite paiknemise planeering)  - nii saame garanteerida kõige parema ja kulusäästlikuma lahenduse. Kui eelistad tavalisi riiuli- või lauakõlareid (punktipõhine heli), siis aitame sul valida sobivad kõlarid ning ühendame nad sinu eest mugavalt ühte äppi.


Kodukino

Kui soovid luua elamusi täis kinoruumi, siis saame aidata nii sobiva kodukinosüsteemi valimisel, projekteerimisel kui ka paigaldusel. Helilahenduse saad valida kas süvistatavate laekõlarite, pinnapealsete kõlarite või põrandakõlarite hulgast. Kui soovid suuremõõtmelist pildilahendust, siis meil on olemas ka projektorite ja projektoriekraanide valik ning paigaldusvõimekus.  Soovituslikult võta meiega ühendust juba ruumi planeerimise käigus - see aitab vältida lisakulusid (kaablite vedamisel/peitmisel). Peamiselt paigaldame Bose, Bowers & Wilkins ja JBL tehnikat.


Esitlustehnika müük ja paigaldus

Pakume tehnikat nii videokonverentside korraldamiseks (kaameraga konverentsisoundbarid, süvistatavad, riputatavad ja pinnapealsed kõlarid, lauamikrofonid ja ekraanid), esitluste tegemiseks (projektorid ja projektoriekraanid) kui ka oma sisu/reklaamide esitamiseks müügipindadel (LCD/LED info- ja reklaamekraanid). Vastavalt ruumi suurusele ja kliendi soovidele loome sobivaima lahenduse. Kirjuta meile oma soov ning leiame koos sobiva lahenduse.


Kinotehnika müük ja paigaldus

Omame kinotehnika (helisüsteem, projektorid, ekraanid) paigaldamises pikaaegset kogemust. Objektide seas on olnud nii kultuurimajasid, rahvamajasid kui ka kinosid. Huvi korral võta ühendust.


Erilahendused ja helindusprojektid

Erilahenduste ja -projektide raames saame pakkuda erinevaid ebastandardseid lahendusi. Selleks võta meiega ühendust ja kirjelda ära oma vajadused. Erilahendusprojektidest saame välja tuua näiteks ERM-i (kogu näituseala ja ruumid).


Turvakaamerate paigaldus

Turvakaamerate ostu ja paigalduse pakkumise osas võta meiega ühendust ja meie spetsialistid on Sulle abiks.


VAATA TEHTUD TÖID


Küsi lisainfot või pakkumist:


Võta ühendust

Kaido Raup

Audio- ja videoseadmete projektijuht

Üldhelindus, projektorid, kodukino, erilahendused

kaido@miterassa.ee

+372 53 031 839

2. TELERITEGA SEOTUD TEENUSED


Säästa aega ning telli telerit ostes ka teleri transport, paigaldus ja vajadusel ka lisaseadmete ühendamine telerile.


TELERI TRANSPORT TUPPA 25€

Toome sinu uue teleri koduukseni olenemata korrusest ning trepikoja keerukusest.

Hind kehtib ühele telerile.

TELERI PAIGALDUS JALALE 50€/h

Toome sinu uue teleri tuppa, integreerime originaaljalale, ühendame Sinu uue teleri digiboksiga ning teeme teleri kasutamise kiirkoolituse. Lahkudes võtame soovi korral tühja pakendi kaasa.

TELERI PAIGALDUS SEINALE 66€/h

Toome Sinu teleri tuppa, paigaldame seinakinnituse ettevalmistatud seinale, tõstame teleri seinakinnitusele, digiboksi ühendamine ning seadistamise, teeme teleri kasutamise kiirkoolituse. Lahkudes võtame soovi korral tühjad pakendid kaasa. Enne kohale tulemist võtab meie tehnik Teiega ühendust, et kõik detailid kokku leppida.

Kui ostad teleri e-poest, saad ostukorvi lisada ka ülalnimetatud teenused. Teenused leiad "Kokkusobivad tooted" alt.

Telerid alates 55” tolli vajavad paigaldusel kahe inimese jõudu. Kui sa ei soovi ise abiks olla, saame pakkuda lisatehniku teenust lisatasu eest 32 €.

Teleri paigaldamine eeldab paigalduspunkti paigaldusvalmidust, st. paigalduspunktis on andmeside, signaalikaabelduse ja elektrivõrgu ühenduskohad.

Teleri seinale kinnitamine eeldab töödeks ettevalmistatud seina, kandekonstruktsioonide valmidust soovitavate kilode kandmiseks ning seinakinnituse olemasolu.

Võta enne teenuse tellimist ühendust, et küsida lisa või täpsustada detailid, et töö sujuks võimalikult kiiresti.

LISASEADMETE ÜHENDAMINE TELERILE

Juhul kui soovid teleriga ühendada erinevaid seadmeid (soundbar, kõlarid vm), siis soovitame kasutada lisaseadmete ühendusteenust, et tagada seadmete õige ühendus ning kasutada ära seadmete maksimaalne võimekus. Teenuse tellimiseks või lisainfo saamiseks võta ühendust timo@miterassa.ee, +372 56499678.

Millele mõelda enne teenuse tellimist?


Eeldame, et saame kõigi töödega 1h jooksul hakkama. Tehnik võib aega juurde vajada vaid siis, kui selgub, et on tarvis teha eritöid, et sinu uus teler oleks paigaldatud turvaliselt ning esteetiliselt. Kõik nüansid lepitakse eelnevalt kokku. Iga lisanduv 30 min 20€.

 

Kõiki teleritega seotud teenuseid pakume vaid Tallinna ja Harjumaa piirkonnas. Muude piirkondade korral võta meiega ühendust epood@miterassa.ee, et leida sulle sobiv lahendus.


Küsi lisainfot või pakkumist:

Timo Küppar

Tehnika transport, paigaldus, häälestus
timo@miterassa.ee
+372 56 499 678