Lõpumüük Soodus Uus

PAIGALDUS JA INSTALLATSIOON


Omame rohkem kui 20-aasta pikkust kogemust erinevate audio- ja videoseadmete (telerid, kõlarid, profiekraanid) ning AV süsteemide (kodukino, multiroom lahendused) paigaldamises nii era- kui ka äripindadele. Meie projektide hulgas on mitmed kinod, spaad, eramajad, kauplused, restoranid, koolid ja konverentsiruumid. Samuti pakume seadmete häälestust kui ka kasutamisjuhiseid. 

Tutvu allpool kõigi meie teenustega või vaata tehtud töid.


TELERID


TELERI TRANSPORT TUPPA        25€

Toome sinu uue teleri koduukseni olenemata korrusest ning trepikoja keerukusest. 

Hind kehtib ühele telerile. 


TELERI PAIGALDUS JALALE         50€/h

Toome sinu uue teleri tuppa, integreerime originaaljalale, ühendame Sinu uue teleri digiboksiga ning teeme teleri kasutamise kiirkoolituse. Lahkudes võtame soovi korral tühja pakendi kaasa.


TELERI SEINALE PAIGALDUS       66€/h

Toome Sinu teleri tuppa, paigaldame seinakinnituse ettevalmistatud seinale, tõstame teleri seinakinnitusele, digiboksi ühendamine ning seadistamise, teeme teleri kasutamise kiirkoolituse. Lahkudes võtame soovi korral tühjad pakendid kaasa. Enne kohale tulemist võtab meie tehnik Teiega ühendust, et kõik detailid kokku leppida.


Kui ostad teleri e-poest, saad ostukorvi lisada ka ülalnimetatud teenused. Teenused leiad "Kokkusobivad tooted" alt.


LISASEADMETE ÜHENDAMINE TELERILE

Juhul kui soovid teleriga ühendada erinevaid seadmeid (soundbar, kõlarid vm), siis soovitame kasutada lisaseadmete ühendusteenust, et tagada seadmete õige ühendus ning kasutada ära seadmete maksimaalne võimekus. Teenuse tellimiseks või lisainfo saamiseks võta ühendust timo@miterassa.ee, +372 56499678.


Millele mõelda enne teenuse tellimist?

Teleri paigaldamine eeldab paigalduspunkti paigaldusvalmidust, st. paigalduspunktis on andmeside, signaalikaabelduse ja elektrivõrgu ühenduskohad.

Teleri seinale kinnitamine eeldab töödeks ettevalmistatud seina, kandekonstruktsioonide valmidust soovitavate kilode kandmiseks ning seinakinnituse olemasolu.

Eeldame, et saame kõigi töödega 1h jooksul hakkama. Tehnik võib aega juurde vajada vaid siis, kui selgub, et on tarvis teha eritöid, et sinu uus teler oleks paigaldatud turvaliselt ning esteetiliselt. Kõik nüansid lepitakse eelnevalt kokku. Iga lisanduv 30 min 20€.

Telerid alates 55” tolli vajavad paigaldusel kahe inimese jõudu. Kui sa ei soovi ise abiks olla, saame pakkuda lisatehniku teenust lisatasu eest 32 €.


Kõiki teleritega seotud teenuseid pakume vaid Tallinna ja Harjumaa piirkonnas. Muude piirkondade korral võta meiega ühendust epood@miterassa.ee, et leida sulle sobiv lahendus.MUUD TEENUSED


Projektorite ja projektoriekraanide müük ja paigaldus. Paigaldame projektoreid ja projektoriekraane nii era- kui ka äripindadele, spaadesse ja konverentsikeskustesse. Meie projektorite tootevaliku leiad siit ja ekraanide valiku siit.


Profiekraanid. Paigaldame profiekraane nii konverentsiruumidesse kui äripindadele. Vaata profiekraanide valikut siit.


Õuekõlarid/niiskuskindlad kõlarid. Kui otsid sobivaid niiskusekindlaid kõlareid õue või sauna, siis meie tootevalikusse kuuluvad antud kategooriates järgnevad kaubamärgid: JBL, Monitor Audio, Bowers & Wilkins, Bose. Tootevalikut vaata siit. Sobiva lahenduse leidmiseks võta ühendust.


Ruumide üldhelindus, süvistatavad lae- ja seinakõlarid. Projekteerime ja paigaldame üldheli nii äripindadele, korterisse, kontorisse, kohvikutesse, baaridesse, restoranidesse kui ka kaubanduspindadele. Paigaldame Bose, Crown, JBL ja Bowers & Wilkins tehnikat. Võta ühendust ja küsi lisa.


Multiroom lahendused. Projekteerime ja paigaldame multiroom lahendusi korterisse, eramajja ja suvilasse. Paigaldame peamiselt Bose tehnikat. Võta ühendust, et leida parim lahendus.


Kodukinosüsteemid. Saame aidata nii sobiva kodukinosüsteemi valimisel, projekteerimisel kui ka paigaldusel. Kui otsid sobivat kodukinosüsteemi, siis saad sobiva lahenduse valida kodukino seadmekomplektide seast või komplekteerida selle ise erinevate seadmete hulgast. Meie kodukinoseadmete tootevalikuga saad tutvuda siin


Kinotehnika müük ja paigaldus. Omame kinotehnika (helisüsteem, projektorid, ekraanid) paigaldamises pikaaegset kogemust. Objektide seas on olnud nii kultuurimajasid, rahvamajasid kui ka kinosid.


Erilahendused ja helindusprojektid. Erilahenduste ja -projektide korra võta meiega ühendust.


Turvakaamerate paigaldus.Turvakaamerate pakkumise jaoks võta meiega ühendust ja meie spetsialistid on Sulle abiks.


VAATA TEHTUD TÖIDKüsi lisainfot või pakkumist:


Timo Küppar

Tehnika transport, paigaldus, häälestus
timo@miterassa.ee
+372 56 499 678

Kaido Raup

AV projektijuht

Üldhelindus, projektorid, kodukino, erilahendused

kaido@miterassa.ee
+372 53 031 839