Lõpumüük Soodus Uus

14 päevane taganemisõigus 

 • Füüsilisest isikust Ostjal on õigus taganeda müügilepingust 14 kalendripäeva jooksul alates Kauba kättesaamisest (vastavalt Kasutajatingimused punktile 6). Kauba kättesaamist tõendab Ostja allkiri Kauba saatelehel koos Kauba kättesaamise kuupäevaga.

Ostja ei saa Kaupa tagastada kui toode on valmistatud, arvestades Ostja isiklikke vajadus või Ostja poolt esitatud tingimusi arvestades.

Taganemiseks on vajalik Ostjal saata taganemise avaldus e-postile epood@miterassa.ee, kus on märgitud ära tagastatav kaup, arve number ja arveldusarve number kuhu Kauba eest tasutud summa tagastatakse.

Kauba tagastamisega seotud transpordikulud tuleb tasuda Ostjal vastavalt valitud tagastamise viisile. Juhul kui Ostjal on võimalik Kaup tagastada sama uksekoodi alusel, millega tellimus kätte saadi ning tagastamine on seetõttu Müüja kulul, on Müüjal õigus tagastuskulu tasaarveldada tagastamisele kuuluvast summast. 

  Itella SmartPosti või Omniva pakiautomaati tagastades kasutada telefoninumbrit +372 577 02 836 ning saata kaubad T1 Mall of Tallinn sihtkohaga. Kullerteenust kasutades palume       Kaup saata aadressil Endla 16, Tallinn.  

Müüja kannab tagastatud Kauba eest raha tagasi Ostja arveldusarvele 14 päeva jooksul alates taganemise avalduse laekumisest. Ostja on kohustatud tagastatud kauba toimetama Müüjani 14 päeva jooksul arvates taganemisavalduse saatmisest. Kui Kaup ei ole nimetatud tähtaja jooksul Müüjani jõudnud, pikeneb tagasimakse tähtaeg päevani, kui Kaup on Müüjani jõudnud. Tagastatav Kaup peab olema komplektne (sisaldama tootepakendit ja kõiki tootepakendis sisaldunud esemeid – kaablid, patareid, jne) ja kasutamata. Kui Kaup on ostetud kampaania korras, kus Kaubale on lisatud veel mõni Kaup, tuleb Teil tagastada kogu komplekt (st. kõik Kaubad).

 

 

Taganemise avaldus

 

või e-mail infoga: 

Saaja:

OÜ Miterassa

Endla 16, 10142 Tallinn

e-posti aadress epood@miterassa.ee 


Soovin taganeda lepingust, mille esemeks on järgmine Kaup_________________________________ (Kauba nimetus ja seerianumber selle olemasolul müügiarvel)

Tagastatava Kauba müügiarve number _________________

Müügiarve kuupäev/Kauba kättesaamise kuupäev _________________

Ostja nimi _________________

Ostja aadress _________________

Ostja e-posti aadress ning kontakttelefon _________________

Tagasimakse arveldusarve number EE _________________

 

Avalduse saatmise kuupäev _________________

Avalduse saatja nimi (paberkandjal ka saatja allkiri) _________________