Lõpumüük Soodus Uus

14-päevane taganemisõigus 

 • Füüsilisest isikust ostjal on õigus taganeda müügilepingust 14 kalendripäeva jooksul alates kauba kättesaamisest (vastavalt Kasutajatingimused punktile 6). Kauba kättesaamist tõendab ostja allkiri kauba saatelehel koos kauba kättesaamise kuupäevaga.

Taganemiseks on vajalik saata taganemise avaldus e-postile epood@miterassa.ee, kus on märgitud ära tagastatava kauba nimetus, arve number ja arveldusarve number, kuhu kauba eest tasutud summa tagastatakse.

 Müüja kannab tagastatud kauba, sh ka kauba tellimisel makstud transpordi eest raha tagasi ostja arveldusarvele 14 päeva jooksul alates taganemise avalduse laekumisest. Ostja on kohustatud tagastatud kauba toimetama müüjani 14 päeva jooksul alates taganemisavalduse saatmisest või esitama tõendi, et ta on eelnimetatud perioodi jooksul kauba üle andnud kauba vedajale. Kui Ostja lepingust taganeb, tagastab Müüja tellitud kauba maksumuse koos kauba kättetoimetamise postikuluga viivitamata, kuid mitte hiljem kui 14 päeva jooksul taganemisteate jõudmisest Müüjani. Müüjal on õigus maksega viivitada seni, kuni Ostja on talle tagastanud lepingu esemeks olnud asja või esitanud tõendi, et ta on selle asja tagasi saatnud.

 Tagastatav kaup peab olema komplektne ehk sisaldama tootepakendit ja kõiki tootepakendis sisaldunud esemeid – kaablid, patareid jm, ja olema ilma kasutusjälgedeta.

PlayStation konsoolide ja mängude puhul ei tohi olla ära kasutatud digitaalsete lisade koodid. Kui ükskõik millise ostetud tootega on kaasas sooduskood või muu digitaalne lisaväärtus, peab see olema kasutamata. Kui toode on ostetud kampaania korras, kus tootele on lisatud veel mõni kaup, tuleb tagastada kogu komplekt (st. kõik kaubad).

 Veebipood võib keelduda tagasimaksete tegemisest seni, kuni on lepingu esemeks oleva asja tagasi saanud või kuni ostja on esitanud tõendid, et on asja tagasi saatnud, sõltuvalt sellest, kumb toimub varem.

 

Saada taganemise avaldus e-kirja manusena või kopeeri allpool olev tekst e-kirja sisusse ning saada see epood@miterassa.ee.

 

Saaja:

Miterassa OÜ

Endla 16, 10142 Tallinn

 

Soovin taganeda lepingust, mille esmeks on järgmine kaup:_________________________________ (kauba nimetus ja seerianumber selle olemasolul müügiarvel)

Tagastatava kauba müügiarve number: _________________

Müügiarve kuupäev ja kauba kättesaamise kuupäev: _________________

Ostja nimi: _________________

Ostja aadress: _________________

Ostja e-posti aadress ning kontakttelefon: _________________

Tagasimakse arveldusarve IBAN (algusega EE): _________________

 

Avalduse saatmise kuupäev: _________________

Avalduse saatja nimi (paberkandjal ka saatja allkiri): _________________

 

 

Toote tagastamine pakiutomaati

E-poest Itella Smartposti pakiautomaati tellitud kaupa on võimalik tasuta tagastada pakiautomaadiga 14 päeva jooksul alates kauba kättesaamisest, kasutades sama uksekoodi, mis kättesaamisel. 

Omniva puhul saate paki tasuta tagastada pakiautomaati või postkontorisse samuti vaid 14 päeva jooksul alates Kauba kättesaamisest. Tagasatuskood on kirjas paki saabumise SMS-is või e-kirjas. Paki saate nii pakiautomaati kui postkontorisse tagastada sõltumata sellest, kas saite selle kätte pakiautomaadist, postkontorist või kulleri käest. Tagastatavale pakile jätke külge ka sellel olnud aadresskaart. Kui tagastate saadetise pakiautomaati, väljastab pakiautomaat uue aadresskaardi. Kleepige see pakile.

Kui puudub tagastuskood või kauba kättesaamisest on möödas rohkem kui 14 päeva (garantiijuhtumid), siis kasuta Itella SmartPosti või Omniva pakiautomaati, pannes saaja telefoninumbriks +372 57702836 ning saada Kaubad T1 Mall of Tallinn sihtkohaga. Kullerteenust kasutades palume Kaup saata aadressil: Miterassa OÜ, Endla 16, Tallinn. Neil juhtudel tuleb Ostjal saatmiskulu ise tasuda. Lisainfo (E-R): +372 6631366.