Lõpumüük Soodus Uus
Sony Center - Sony ametlik esindus Eestis. Vaata Sony tootevalikut siit.

Playstation Network (PSN) kood saadetakse Sinu poolt sisestatud e-mailile eraldi kirjana peale arve maksmist. Kirja sisus olevale nupule vajutades avaneb unikaalne kood. 

 

NB! Kui kood ei ole laekunud Sulle 5 minuti jooksul e-mailile, siis palun kontrolli oma postkasti erinevaid kaustasi (k.a. rämpsposti). 

 

 

PSN tooteid, mis koosnevad unikaalsest koodist, tagasi ei osteta ning ümber ei vahetata. Tellimisel palun veendu, et ostukorvis on toode, mida kindlalt soovid osta.

Playstation Networki (PSN) koodi sisestamise juhend:

1. Kasuta oma olemasolevat  Playstation Networki kontot või registreeri uus Playstation Networki konto kasutades selleks seadete all leiduvat alamenüüd ”Users” (Kasutajad) ning järgi ekraanil olevaid juhiseid.

NB! Olemasoleva PSN konto puhul veenduge, et tegu on Soome regiooni registreeritud kontoga; uue konto registreerimisel valige kasutaja regiooniks Soome.

2. Valige Playstationi peamenüü ribalt  PlayStation®Store ikoon.

3. Avanenud PlayStation®Store vasakult menüüribalt  valige “Redeem Codes” (Lunasta kood).

4. Sisestage Playstationi Rahakaardilt või Plus kaardilt leiduv 12-kohaline kood (ilma sidekriipsudeta).

5. Juhul kui kood on sisestatud korrektselt avaneb valik ”Continue” (Jätka).

6. Valige avanenud ekraanilt ”Confirm” (Kinnita).

7. Koodi lõplikult lunastamiseks tehke valik ”Continue” (Jätka).

8. Olete edukalt lunastanud Playstation Networki rahakaardi ning saate PlayStation®Store vahendusel soetada digitaalseid mänge, mängude lisapakke ning palju muud huvitavat.