Must Müük on kohal: nii häid pakkumisi pole sa varem näinud

Aasta suurima soodusmüügi aeg on lõpuks kätte jõudnud. Miterassa Must Müük toob letile väga laia valiku tehnikat väga heade hindadega. Saadaval on nii telerid, kõlarid, kõrvaklapid, fotoaparaadid kui ka konsoolimängud.

Kaamerad ja objektiivid

Kõigil fotohuvilistel on hea võimalus just nüüd oma kaamera või objektiiv uue vastu vahetada, sest soodustused ulatuvad pea 50 protsendini.

Näiteks Sony täiskaaderhübriidkaamera a7M2 kere saab kätte tavahinnast 43 protsenti soodsamalt. Sama kaamera saab soetada ka koos 28–70 mm objektiiviga, mille komplekti hind on 1349 euro asemel 830 eurot. Sony a7M2 mudel võimaldab pilte teha profitasemel. Kaamera täiendatud versioon on võrreldes varasemaga kiirema autofookusega ning 5-teljelise pildistabilisaatoriga.

Kui aga kaamera olemas ja otsid hoopis täiendust objektiivikogusse, siis eriti soodsalt, 48-protsendilise soodustusega, saab Musta Müügi ajal kätte näiteks Carl Zeiss 16-70mm f/4.0 OSS normaal-suumobjektiivi ja Sony 18-105mm f/4.0 OSS normaal-suumobjektiivi 42-protsendilise soodustusega.

Telerid

Kes soovib uut telerit, see saab endale meelepärase valida lausa 58 väga hea hinnaga mudeli seast. Näiteks Sony KD-55X80K maksab Musta Müügi ajal veidi alla 700 euro, tavahind on sellel 1029 eurot.

Ka suuremate mudelite huvilised leiavad piisavalt soodustusi. Sony XR-75X90K 75-tollise ekraaniga variandi saab 2749-eurosest letihinnast nüüd lausa 47 protsendi võrra soodsamalt kätte. OLED-tehnoloogia fännidele on aga pakkuda 2023. aastal välja tulnud XR-65A80L 65-tolline mudel, mis tavahinnast 34 protsenti soodsam.

Kõik Sony telerid kasutavad Google TV operatsioonisüsteemi, mis teeb nende kasutuse kiireks ja mugavaks. Sisu otsimine käib lihtsalt ning lisaks on olemas lai valik striiminguplatvorme ja TV-rakendusi.

Kõlarid

Kõlareid on saadaval igas suuruses ja igale maitsele. Kui otsid väikest ja kaasaskantavat, siis leiad hea hinnaga Bang & Olufsen Explore mudeli. See ülimalt vastupidav ja juhtmevaba kõlar pakub tasemel heli ning IP67 vee- ja tolmukindlust. Võrreldes tavahinnaga peab selle eest Musta Müügi ajal välja käima 30 protsenti väiksema summa.

Ka Marshalli ja Loewe sõpradele on häid pakkumisi. Kompaktne ja hea heliga Marshall Embertoni saab Musta Müügi ajal kätte vähem kui 100 euroga, Loewe multiroom-wifi-kõlar klang mr5 on aga saadaval pea poole võrra soodsamalt 650-eurosest täishinnast.

Suurtematest kõlaritest on muidu 600-eurone Sony SRS-XP700 mudel saadaval 200 euro võrra soodsamalt. See muusikakeskuse mõõtu, sisseehitatud akuga ja võimsa bassiga kõlar tõmbab peo käima igal pool.

Sonose kõlarivalik on soodusmüügi ajal pea kogu ulatuses vähemalt kuni 20 protsenti soodsam. Seega on hea aeg oma kodust helisüsteemi täiendada või miks mitte see täies ulatuses välja vahetada tipptasemel tehnika vastu.

Kõrvaklapid

Õige aeg on mõelda ka kõrvaklappide välja vahetamise peale, sest neid leiab suures valikus mitmelt tootjalt. Tippkvaliteeti pakkuvad mürasummutuvad Sony WH-1000XM5 klapid saab Musta Müügi ajal kätte 21-protsendise soodustusega. Bose uued QuietComfort kõrvaklapid on aga tavahinnast 100 eurot soodsamad.

Neile, kes eelistavad kõrvasiseseid klappe, pakub Sennhaiser kvaliteetset mürasummutavat mudelit CX200 True Wireless. Võimsa ja autentse heli ihkajad saavad Bang & Olufseni BeoPlay EX mürasummutavad klapid soetada 400 euro asemel 300 euroga.  

Xperia nutielefonid

Musta Müügi ajal saad ka oma vana telefoni uue ja uhkema vastu vahetada. Keskklassi mudeli Xperia 10 V eest tuleb kukrut kergendada kõigest 300 euro võrra, see on tavahinnast umbes 30 protsenti vähem. Sarnase soodustusega saab osta ka kallimaid Xperia 5 V ja Xperia 1 V nutitelefone.

Sony telefonidega saad kvaliteetse kasutuskogemuse. Lisaks ka selge ning kirka ekraani, vastupidavad akud ja tipptasemel kaamera pildistamiseks. Rääkimata sellest, et Sony telefonide heliesitus on ülimalt hea.

Mängud ja mängukonsoolid

Kõikide mängusõprade rõõmuks saab Musta Müügi kampaania ajal soetada PS5 konsooli eriti headel tingimustel. Lisaks veerandi võrra soodsamale hinnale on olenevalt komplektist kaasas kas mäng Spider-Man 2, COD MWIII, EA FC24 või God of War.

Peale selle on soodushinnaga saadaval mitmeid mänge nii PS4 kui ka PS5 konsoolidele, paljude hinnad on lastud isegi kuni 75 protsenti alla.

Pane vaim valmis, sest soodusmüük algab juba 20. novembril ja kestab kuni 3. detsembrini. Seega on piisavalt aega, et endale mõni äge nutividin soetada või miks mitte juba pühadeks kingiplaane teha.