Lõpumüük Soodus Uus
Sony Center - Sony ametlik esindus Eestis. Vaata Sony tootevalikut siit.

Miterassa OÜ on Eesti kapitali põhinev ettevõtte, kes juba rohkem kui 20 tegutsemisaastat esindab maailma juhtiva tehnoloogiaettevõtte Sony erinevaid ärivaldkondi Eestis ning teistes Balti riikides. Ettevõte opereerib Sony Center kaupluseid Eestis, omades  jaekauplust T1 Mall of Tallinn kaubanduskeskuses ning Endla Ärimajas aadressil Endla 16, Tallinn.

Lisaks kuulub Miterassa OÜ-le kaubamärk MySound2Go, mis on kõrvaklappide ja kõlaritele müügile ning järelteenindusele spetsialiseerunud kauplus T1 keskuses, millele kuulub ka oma e-pood.

Miterassa OÜ tegeleb lisaks toodete jaemüügile ka AV-seadmete tehnilise projekteerimise, paigalduse ja hooldusega. Meie projektide hulka kuuluvad mitmed suured spaad, kinod, kultuurikeskused, müügipinnad, restoranid ja erapinnad. Tutvu meie teenustega siin.

2014. aastal avasime käesoleva Miterassa online ostukeskkonna miterassa.ee, mis võimaldab meie klientidel mugavalt tutvuda meie tootevalikuga, kaupade saadavuse ja maksumusega ning teostada turvalisi internetioste. Kauba kättesaamiseks saab kasutada levinuimaid kullerteenuseid või valida ka tasuta kauba kättesaamine lähimast Sony Center kauplusest.

Miterassa veebipoest leiad sellised brändid nagu Sony (kõik tootekategooriad), Bose, Bang & Olufsen, Apple, Marshall, Sennheiser, JBL, Beats, SteelSeries, Razer, HyperX, Audio-Technica, JLAB, Jays, Klipsh, Bowers & Wilkins, Alpine, BuddyPhones.

 

Lisaks jaemüügile, tegelemega ka B2B hulgimüügiga. Ehk kui otsid oma kontorisse või töötajatele tehnikat (kõrvaklapid, kõlarid, telerid, ekraanid, konverentsitehnika jne), siis küsi kindlasti hinnapakkumist tarmo@miterassa.ee.

 

Juriidiline aadress:
 
Miterassa OÜ
Endla 16
10142 Tallinn 
Reg.nr. 11465038
KMKR EE101206172
Sinu andmed kohustuslikud väljad