Lõpumüük Soodus Uus

Miterassa OÜ on Eesti kapitali põhinev ettevõtte, kes juba rohkem kui 20 tegutsemisaastat esindab maailma juhtiva tehnoloogiaettevõtte Sony erinevaid ärivaldkondi Eestis ning teistes Balti riikides. Ettevõte opereerib Sony Center/Miterassa kaupluseid T1 Mall of Tallinn kaubanduskeskuses ning Endla Ärimajas aadressil Endla 16, Tallinn.

Tegeleme lisaks toodete jaemüügile ka AV-seadmete tehnilise projekteerimise, paigalduse ja hooldusega. Meie projektide hulka kuuluvad mitmed suured spaad, kinod, kultuurikeskused, müügipinnad, restoranid ja erapinnad. Tutvu meie audio- ja videoseadmete lahendustega siin.

Miterassa veebipoest ja kauplustest leiad sellised brändid nagu Sony (kõik tootekategooriad), Bose, Bang & Olufsen, Apple, Marshall, Sennheiser, JBL, Beats, SteelSeries, Razer, HyperX, Audio-Technica, JLAB, Jays, Klipsh, Bowers & Wilkins, Alpine, BuddyPhones.

Lisaks jaemüügile, tegelemega ka B2B hulgimüügiga. Seega kui otsid oma tööruumidesse või töötajatele tehnikat (kõrvaklapid, kõlarid, telerid, ekraanid, konverentsitehnika sh mikrofonid, konverentsi soundbarid, kaamerad), siis küsi hinnapakkumist tarmo@miterassa.ee.

Juriidiline aadress:
 
Miterassa OÜ
Endla 16
10142 Tallinn 
Reg.nr. 11465038
KMKR EE101206172
Sinu andmed kohustuslikud väljad