Lõpumüük Soodus Uus

Miterassa OÜ on Eesti kapitali põhinev ettevõte. Esindame juba rohkem kui 20 tegutsemisaastat maailma juhtiva tehnoloogiaettevõtte Sony erinevaid ärivaldkondi Eestis ning teistes Balti riikides. Lisaks omame ka Sony Center/Miterassa kaupluseid T1 Mall of Tallinn kaubanduskeskuses ning Endla Ärimajas.

Tegeleme lisaks toodete jaemüügile ka AV-seadmete tehnilise projekteerimise, paigalduse ja hooldusega. Meie projektide hulka kuuluvad mitmed tuntud spaad, kinod, kultuurikeskused, müügipinnad, restoranid ja erapinnad. Tutvu meie audio- ja videoseadmete lahendustega siin.

Miterassa veebipoest ja kauplustest leiad sellised brändid nagu Sony (kõik tootekategooriad), Bose, Bang & Olufsen, Apple, Marshall, Sennheiser, JBL, Beats, SteelSeries, Razer, HyperX, Audio-Technica, JLAB, Jays, Klipsh, Bowers & Wilkins, Alpine, BuddyPhones.

Lisaks jaemüügile tegeleme ka B2B hulgimüügiga. Seega kui otsid oma tööruumidesse või töötajatele tehnikat (kõrvaklapid, kõlarid, telerid, ekraanid, konverentsitehnika sh mikrofonid, konverentsi soundbarid, kaamerad), siis küsi hinnapakkumist tarmo@miterassa.ee.

Juriidiline aadress:
 
Miterassa OÜ
Endla 16
10142 Tallinn 
Reg.nr. 11465038
KMKR EE101206172
Sinu andmed kohustuslikud väljad