Sony pikendatud tehasegarantii - premium teenus vaid Sony Centerist

Sony tehase lisagarantiiSony tehase lisagarantii

Meelerahu viieks aastaks

 

Sony Center pakub Sony pikendatud tehasegarantiid enamikele Sony toodetele – telerid, soundbarid, foto- ja videokaamerad, objektiivid, kõrvaklapid. Seda, kas huvipakkuvale tootele on saadaval Sony pikendatud tehasegarantii võimalus, näed e-poes toote juurest või saad küsida kauplusest. Ostes Sony pikendatud tehasegarantii, saad meelerahu pikemaks ajaks, tasuta defekteerimise ja remondi tootmisvea korral või varuosade puudumisel uue tasuta seadme.

 

 

Sony pikendatud tehasegarantiiga saad:

Pikendatud kaitse kuni 5-ks aastaks (2+3)

Suuremate toodete tasuta transport remonti*

Tasuta vea tuvastamine ja remont tootmisdefekti esinemisel

Võimalus kasutada remondi ajal asendustoodet*

 

*Transpordi või asendustoote saamiseks pöördu Miterassa klienditeeninduse poole klienditeenindus@miterassa.ee.

Kuidas osta?

Pikendatud tehasegarantii saad soetada Sony Center kauplusest või e-poest kas üheks, kaheks või kolmeks aastaks koos toote ostuga või 30 päeva jooksul pärast toote ostu. Kui soovid soetada Sony pikendatud tehasegarantiid 30 päeva jooksul pärast toote ostu, siis saad seda teha kauplusest või e-poes soetatud toote lehe all olevast sektsioonist "Soeta Sony pikendatud tehasegarantii kuni 30 päeva pärast toote ostu" (lisades pikendatud garantii toote ostukorvi).

Sony tehase lisagarantiiSony tehase lisagarantii

Miks on Sony pikendatud tehasegarantii hea?

Mõnikord võib garantiivälisel perioodil tekkinud rikete kõrvaldamine osutuda kulukaks või isegi võimatuks (juhul kui teeninduses selgub, et toodet ei ole võimalik parandada).

Ootamatuid remondikulusid või tootest ilmajäämist aitab vältida Sony pikendatud tehasegarantii, mis võimaldab pikendada kaitset tootmisdefekti eest kuni 3 aastat (kokku 5 aastat garantiid), tagades meelerahu pikemaks ajaks. See tähendab seda, et kui tootel peaks esinema lisagarantii perioodil tootmisdefekt, ei pea Sa maksma vea tuvastamise ega ka remondi eest.

Pikendatud garantii soetamise hind tuleb enamasti soodsam kui seadme garantiiväline remont*. Lisagarantii hoiab kokku Sinu aega ja energiat, mis kuluksid remondifirmaga suhtlemisele või ebamugavuste lahendamisele. Lisaks tagab pikendatud garantii tootmisvea korral Sinu seadme remondi või uue seadmega asendamise kogu garantiiperioodi jooksul.

Nagu pikendatud tehasegarantii nimigi ütleb, pakub seda garantiid Sony ise. Pikendatud tehasegarantii soetamisel määratakse Sony süsteemis seadmele seerianumbripõhiselt uus garantii kehtivusaeg vastavalt valitud perioodile. Kui seadme ja pikendatud garantii ostja otsustab seadme järgmisele omanikule edasi müüa (või kinkida), siis kehtib pikendatud garantii juba uue omaniku rõõmuks. 

 

*Näide 1 – pikendatud garantii maksumuse ja remondikulude võrdlus

Ostes Sony 55" 4K teleri KD-55X81K hinnaga 899 €, saad 2 aastat Sony tehase lisagarantiid hinnaga 75 €. Garantiiväliselt on antud teleri remondihinnad pisivea korral alates 80 €. Kui toodet ei ole võimalik remontida (varuosad ei ole enam saadaval), on kogukuluks nii defekteerimine kui ka teleri väärtus.

Soetades 2-aastase pikendatud tehasegarantii väärtusega 75 €, on tootmisdefekti korral veatuvastus ja remont või uus seade tasuta.

 

*Näide 2 - pikendatud garantii maksumuse ja remondikulude võrdlus

Ostes Sony 65" 4K teleri TV XR-65X95K hinnaga 2699 €, saad 2 aastat Sony tehase lisagarantiid hinnaga 150 €. Garantiiväliselt on antud teleri remondihinnad pisivea korral alates 156 €. Kui toodet ei ole võimalik remontida (varuosad ei ole enam saadaval), on kogukuluks nii defekteerimine kui ka teleri väärtus.

 

Näited erinevat tüüpi Sony toodete remondihindadest:

Täiskaader fotoaparaat - hinnad alates 130 €
Hi-Fi seadmed – hinnad alates 85 €
Väikesed audioseadmed – hinnad alates 80 €


Sony seadmete ametliku remondipartneri hinnakirja leiad SIIT.

 

 

 

Kas seadmega tekkis probleem?

Juhul kui seadmega peaks esinema probleem, võta ühendust klienditeenindus@miterassa.ee ja saad juhised, mida seadmega edasi teha.

 

Võimalusel korraldame suuremate seadmete transpordi remonti või anname juhised, kuidas seade kiiresti ja mugavalt õigesse kohta toimetada.

Sony pikendatud tehasegarantii olemasolu korral parandatakse seade tootmisdefekti esinemisel Sinu jaoks tasuta. Kui seadet pole võimalik parandada, saad samaväärse uue asendustoote.