Sony INZONE Buds juhtmevabad mürasummutavad kõrvaklapid WF-G700N

SKU
Tootekood: WFG700NB.CE7_CNF
Laos
Only %1 left
199,99 € Hind
 • image description 01

  Tasuta tarne uudiskirjaga liitujatele

 • image description 02

  Kaup kiirelt kätte

 • image description 03

  14-päevane tasuta tagastusvõimalus

INZONE Buds on tööstuses tunnustatud kui kõige pikema aku kestvusega - 12 tundi - kõrvasisesed juhtmevabad mänguri kõrvaklapid. Sony ainulaadne helitehnoloogia pakub selget, kohandatud ja realistlikku heli, võimaldades nautida kaasahaaravat mängukogemust nii arvutis kui ka Playstationi konsoolidel.

 • 360° ruumilise heli tehnoloogia

          INZONE Buds kõrvaklappidesse on integreeritud 360° ruumilise heli tehnoloogia, mis võimaldab kuulda vastasmängijate suunda ja kaugust, nii et oled                            konkurentidest alati sammu võrra ees. 

          Analüüsides mitte ainult kõrva väliskuju, vaid ka sisemisi parameetreid, pakuvad uued juhtmevabad kõrvaklapid võrratut ruumilise heli täpsust. Iga mängija saab            luua isikliku kuulmisprofiili ja kohandada seadeid 360° Spatial Sound Personaliser rakenduse abil. Kohandamine on lihtne: kõrvaklapid mängivad testhelisid ja                kasutavad tagasiside mikrofone heli isikupärastamiseks akustilise analüüsi alusel, kasutades tarkvara INZONE HUB.

 • Dynamic Driver X

          Tõetuult taasesitades mängu iga heli, alates valjudest plahvatustest kuni sammudeni, tunneb iga mängija, et on sattunud mängumaailma. See on võimalik tänu              spetsiaalselt disainitud suure jõudlusega kõlariüksusele Dynamic Driver X, mis edastab laia sageduste vahemikku. Diafragma struktuur, mis kasutab nii kupli kui            ka serva jaoks erinevaid materjale, minimeerib moonutusi ja tagab selge helikvaliteedi. Muide, Dynamic Driver X on kasutusel ka Sony WF-1000XM5                              mürasummutavates kõrvaklappides.

 • Välise müra summutus

           Sony aktiivne mürasummutus kõrvaldab taustmüra, et mängija saaks täielikult mängule keskenduda.

 • Paranda oma mängu kiirust

           Uus madala võimsusega L1 protsessor tagab kuni 12 tundi kõrvaklappide ja aku kogukestvust kuni 24 tundi koos laadimisümbrisega. Nagu eelnevalt mainitud,             on INZONE Buds-i aku tööstuse pikima tööeaga ning kõrvaklappidel on ka USB-C ühendus, mis tagab minimaalse latentsusaja (alla 30 ms).

 • Suurem mugavus, pikem mänguaeg

           Kõrvaklappide sanga lai polsterdus jaotab raskuse ühtlaselt ümber pea, sealhulgas kõrvade ümber oleva polsterduse, mis on loodud vähendama mängija                     kõrvadele avaldatavat survet, et tagada tundidepikkune mugavus.

 • Tehisintellektil põhinev mürasummutus võimaldab mikrofonil võtta hääl tõhusalt vastu ka mürarikkas keskkonnas
 • Funktsioonide puutetundlik juhtimine
 • Kuni 24 tundi aku tööiga, kui kõrvaklapid on ühendatud nutitelefoniga
 • Ühildub rakendusega Headphones Connect

Saadavus

Sony Center - Miterassa T1 salong
Vaata
Sony Center - Miterassa Endla salong
Vaata
Miterassa Ladu
Vaata
Tehniline info
Omadused
Aku kestvus 12 h
Tootja Sony
Kaal 2 x 6,5g
Kõlarielement 8,4 mm
Alexa Ei
Google Assistant Ei
Mikrofon Jah
Värv (omadused) Must
Müüja vastutus ja garantii
Erakliendile (kuud) 24
Ärikliendile (kuud) 24

Omadused