Beoplay A9: kõlar, mille välimuse saad kujundada täpselt oma maitse järgi

Kõlarite headuses mängib kõige tähtsamat rolli helikvaliteet, nende välimusele kiputakse vähem tähelepanu pöörama. Valikus on tavaliselt must või valge ning julgematele teinekord roosa või sinine toon.

Beoplay A9 puhul on aga lood teisiti. Rääkimata väga kvaliteetsest ning peensusteni lihvitud helist, on see ka efektne disainielement, mille saab iga interjööri fookuspunktiks seada.

Kombineeri värve, mustreid ja materjale

A9 kõlar pole lihtsalt muusika kuulamiseks, vaid on ka kujunduselement. Minimalistlik ja unikaalne disain teeb sellest pilgupüüdja igas ruumis. Kõlar toetub kolmele puidust jalale, kuid olemas on ka eraldi seinakinnitus – see annab kõlari paigutamisel veelgi paindlikkust juurde.

Nagu Bang & Olufsenile kombeks on korpuse juures kasutatud vastupidavat alumiiniumit. Katteosa on tehtud Kvadrat tekstiilist, mida saab soovi korral vahetada – valikus on väga suur hulk erinevaid värvitoone ja mustreid, et saaks kõlari kokku sobitada igasuguse sisekujundusega. Samamoodi võid soetada teist tooni jalad ning neid vastavalt vajadusele vahetada.

Heli, mis lööb pahviks

Efektse välimuse taga peidab aga ennast kõlarite komplekt, mille helikvaliteet rahuldab ka nõudlike kuulajate nõudmised. Kõrged ja madalad helid pakuvad rikkalikku kogemust ning puudu ei tule ka jõudlusest, kui tekib soov muusikat valjemalt nautida. Kõlari seest leiab seitse erinevat elementi ning sama palju võimendeid.

Beoplay A9 kõlaril on ka aktiivne ruumikompensatsiooni funktsioon, mis aitab vastavalt ruumi suurusele ja kõlari paigutusele heli esitada alati parimal viisil.

Juhtimine käib puutetundliku paneeli kaudu, lisamugavusena saab seda teha ka Bang & Olufseni rakenduse vahendusel. Sealt saab soovi korral muuta ka heli parameetreid, näiteks bassi juurde või maha keerata. Tänu Chromecasti ja Apple AirPlay toele saab kasutada erinevaid striiminguplatvorme.

Kõlari, lisaseadmete ning katete valikuga saab lähemalt tutvuda Miterassa e-poes. Kuna valik on kirju, siis tasub õige kombinatsiooni leidmiseks konsulteerida proffidega. Bang & Olufsen pakub võimalust leppida kokku personaalne kohtumine, et oma unistuste kõlari välimus ja loomulikult ka kõik muud detailid kokku panna. Kohtumise saab kokku leppida, saates e-kirja aadressil beotallinn@miterassa.ee.